Tinder’a Yeni Özellikler Geldi! Flört Etmek İçin Hazır Mısınız?

Tinder kullanıcılardan kimlik isteyecek

Tinder, dünya çapında en çok tercih edilen tanışma ve flört uygulamalarından bir tanesi. Uygulama, yakın zamanda yeni bir güncelleme aldı ve pek çok işe yarar yeni özellik sayesinde daha kullanışlı bir yapıya büründü. Bunda tabii popüler rakibi Hinge’in de payı büyük. Hinge’deki özellikler, son dönemde fazlasıyla tercih ediliyor ve Tinder’ın da bu noktada kendini geliştirmek istemesi normal.

Tinder’a yeni özellikler geldi. Artık daha uygun eşleşmeler gerçekleştirerek ilgi alanlarınıza uygun isimlerle daha kolay eşleşme şansınız olacak. Örneğin, artık her profilde “İstekler” başlığı var. “İstediğim şeyler şunlar, beni şu şekilde kazanabilirsin, en çok şunu yapmayı seviyorum.” gibi bilgiler göreceksiniz ve bu bilgilere göre en uygun adayları seçebileceksiniz. Tabii karşı tarafın da sizi seçmesi şartıyla.

Tinder'a Yeni Özellikler Geldi! Flört Etmek İçin Hazır Mısınız?

Öte yandan platform, güvenlik tarafına yönelik çalışmalarını da artırdı. Eskiden rahatsız olduğunuz ve kötü amaçlı olduğunu düşündüğünüz profilleri şikayet edebiliyordunuz. Bu aynen devam ediyor. Buna ek olarak, artık profillerde spesifik olarak görünen sorunları da şikayet edebileceksiniz.

Tinder, yeni bir arayüz ve artık karanlık moda da sahip

Bildiğiniz gibi Tinder gibi uygulamalar genellikle geceleri kullanılır. Peki gece vakti beyaz arayüze sahip bir uygulamada vakit geçirmek ne derece konforludur? Öyle ya, bir süre sonra gözleriniz rahatsız olabilir. Yetkililer nihayet bunun farkına varmış olacak ki artık karanlık modu da kullanıma sunduklarını duyurdular. Karanlık modda, karanlık gecelerinize ışık olacak arkadaşlar bulmak için vakit harcayabilirsiniz.

Son olarak, artık uygulamada yeni ve daha kullanışlı bir arayüze geçiş yapıldığını da belirtelim. Tabii bu gibi uygulamaların pek çok işe yarar özelliği “para karşılığı” kullanıma sunduğunu ve platformdaki pek çok kullanıcının da sahte/kötü niyetli olduğunu unutmamak gerekiyor. Güvenlik her şeyden daha önemli. Dikkatli olmanızda yarar var.

İlgili Haberler

>> iPhone 16 Pro Pil Kapasitesiyle Hayal Kırıklığı Yaratabilir