Tinder Yeni Özellik: Artık Sadece İstedikleriniz Sizi Görebilecek

Tinder yeni özellik sayesinde daha özel kullanımı mümkün kılıyor. Artık uygulamada sadece beğendiğiniz kişiler sizi görebilecek. “Peki bu bedava bir özellik mi?” derseniz, maalesef değil. Kullanabilmek için ücretli bir üyelik sahibi olmanız gerekiyor. İşte detaylar.

Tinder yeni özellik sayesinde isteyen kullanıcılar için gizli kullanım sunmayı amaçlıyor. Bu yeni özellik sayesinde, platformda gizlice hareket edebiliyorsunuz. Sizi sadece sizin beğendiğiniz kişiler görebiliyor. Geriye kalan hiç kimse sizi göremiyor.

Tinder yeni özellik için para ödemelisiniz

Evet, pek çokları için işin en can sıkıcı tarafı bu. Tinder Plus, Gold ya da Platinum hesabı alırsanız, gizlilik özelliğini kullanabilirsiniz. Tabii bu paketler, yaşınız ve kullanım süreçlerinize göre farklı fiyatlandırmalarla karşınıza geliyor.

“Peki para ödemeden de gizli mod kullanma şansımız var mı?” diyorsanız, “Evet, var,” ama…

Tinder hesabınız varsa ve artık kullanmak istemiyorsanız, profilinizi gizleyebiliyorsunuz. Böylece sizi kimse göremiyor, ama siz de kimseyi göremiyorsunuz. Dedik ya, artık kullanmak istemiyorsanız bu özelliği aktifleştirebiliyorsunuz.

Öte yandan, ücretsiz kullanıma devam etmek istiyor ve istemediğiniz hesaplarla karşılaşmak istemiyorsanız, bu hesapları gördükçe tek tek “engelleme” şansınız da var. Bu, haliyle uzun sürebilecek bir işlem.

Tinder Yeni Özellik: Artık Sadece İstedikleriniz Sizi Görebilecek

Tinder nedir?

Tinder, dünya çapında popüler ve geniş kullanıcı kitlesine sahip bir tanışma ve flört uygulaması. Hem ücretsiz hem de ücretli versiyonları bulunan uygulama, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. Tahmin edileceği üzere ücretli abonelikler, ücretsiz sisteme kıyasla daha fazla işe yarar sonuç sunabiliyor. Yine de, birileriyle tanışabilmek için mutlaka para vermelisiniz diye bir şart da yok.

Platform hakkında daha fazla Türkçe bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, buraya tıklayarak resmi sayfaya göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Google Güvenli Arama İçin Harekete Geçiyor! Amaç, Sizi Korumak