Togg’a Zam Geldi! İşte Yerli Arabanın Yeni Fiyatları!

Togg'a zam!

Yerli otomobil (akıllı cihaz) Togg’a zam geldi. Peki neden zam yapıldı? İşte fiyat artışındaki sebepler ve yeni fiyatlar…

Togg’a zam geldi. Bu, aslında pek çok otomobil sever için üzücü bir haber. Tedarik zincirinde yaşanan küresel çaptaki fiyat artışları, ister istemez ülkemizde de etkisini gösteriyor.

Yeni fiyatlar şöyle:

T10X V1 RWD standart menzil: 1.227.000 TL
T10X V2 RWD standart menzil: 1.342.000 TL
T10X V2 RWD uzun menzil: 1.572.000 TL

Zam gelmeden önce fiyatlar şöyleydi:

T10X V1 RWD standart menzil: 953 bin TL
T10X V2 RWD standart menzil: 1 milyon 55 bin TL
T10X V2 RWD uzun menzil: 1 milyon 215 bin TL

Togg'a Zam Geldi! İşte Yerli Arabanın Yeni Fiyatları!
Togg’a zam!

Togg’a zam gelmesinin sebebi…

Twitter’daki resmi ToggCare hesabı, bir kullanıcının sorusuna şu ifadelerle cevap verdi:

“Merhaba, son dönemde küresel boyutta tedarik zincirinde yaşanan maliyet etkileri ve finansal gelişmelerin ülkemizde yerli üreticileri de etkilemeye başlaması nedeniyle biz de fiyatlarımızı düzenlemek durumunda kaldık. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

 

28 dakikadan daha kısa sürede yüzde 80 doluluk 

T10X, hızlı şarj ile 28 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20’den yüzde 80 batarya doluluk seviyesine ulaşabiliyor. Böylece kullanıcılar uzun yolculuklarda kısa bir kahve molası süresince dinlenirken, akıllı cihazları da yolculuğun kalan bölümü için hazır hale gelebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, sıfır emisyon salımıyla çevre dostu bir yolculuğun keyfini de çıkarabiliyor.

Yüksek teknoloji “standart”

Mobilite deneyimini yeniden tanımlayarak, kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri geliştiren Togg, bu çözümlerini Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılarla buluşturuyor. Trumore platformunu oluşturan Earn.more (Kazan), Go.more (Gez), Play.more (Eğlen) ve Scale.more (Geliştir) başlıklarında mobilite ekosisteminin tüm fırsatlarını sunuyor. Veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen T10X, daha çok kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir akıllı cihaz olarak yollara çıkıyor.

Uzaktan sürekli güncellenen ileri seviye veri gizliliği ve sürüş güvenliği 

Kullanıcıların kişisel verilerini ve akıllı cihazın dijital güvenliğini blok zinciri teknolojisiyle sağlayan T10X, Avrupa pazarındaki otomobillerin güvenliğinin degerlendirildiği bağımsız Euro NCAP programının tüm testlerinden en yüksek seviye olan 5 yıldızı alacak şekilde tasarlandı. T10X standart olarak sunduğu 7 adet hava yastığı, dayanıklı ve sağlam altyapıyı destekleyen ileri seviye sürüş asistan sistemleriyle de her türlü yol koşulunda güvenli bir sürüş sağlıyor.

İlgili Haberler:

>> En Çok Satılan 10 Oyun! Neredesin Diablo IV?