TTNET’in Yeni uygulaması Müzik Lookin Yayında


TTNET Müzik, yepyeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. “TTNET Müzik Lookin” adlı uygulama ile albüm kapaklarını iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonların kamerasına okutarak, albümün içerisindeki şarkıları dinlemek mümkün olabilecek. Hali hazırda 80 bin albüm kapağı görselinin bulunduğu uygulamaya, TTNET Müzik kataloğuna giren yeni albümlerin kapakları da anında eklenecek.

Dijital müzik pazarında fark yaratacak “TTNET Müzik Lookin” uygulaması ile müzikseverler merak ettikleri albümlerin içeriğine, sadece albüm görselini telefonlarının kamerasına okutarak hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Kullanıcılar uygulama üzerinden şarkıların listesini görebildikleri gibi, her bir şarkının 30 saniyelik bölümlerini de dinleyebilecekler. Eğer şarkının tamamını dinlemek isterlerse uygulamadaki ok tuşuna basarak TTNET Müzik uygulamasına yönlendirilecekler. TTNET Müzik uygulaması üzerinden, üye olarak şarkıların tamamını ücretsiz dinlemek veya uygun paket seçenekleri ile indirmek mümkün olacak.TMLookin

Albümleri kapak görsellerinden tanıyacak olan yenilikçi “TTNET Müzik Lookin” uygulaması ile kullanıcılar daha eğlenceli bir dijital müzik deneyimi yaşayacaklar. TTNET Müzik, önümüzdeki dönemlerde de yerli-yabancı milyonlarca şarkıyı en yeni teknolojilerle kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam edecek.

Uygulamayı telefonunuza bu linkten indirebilirsiniz.