Türk Telekom START için 2018 yılı başvuruları başladı

Türk Telekom START için 2018 yılı başvuruları başladı

PAYLAŞ
Türk Telekom START

Türkiye’nin en büyük istihdam kapasitesine sahip şirketlerinden biri olan Türk Telekom’un Genç Yetenek Programı Türk Telekom START, gençlere kariyer yollarında ışık tutmaya devam ediyor.  

“Geleceğin de Senin Gibi Işıldasın” mottosuyla, gençlere 360 derece Telekomünikasyon sektörünü deneyimleme imkanı sunan Türk Telekom START Programı’na başvurular, 5 Haziran’da başladı,  3 Temmuz 2018’e kadar devam edecek.

Değerlendirme aşamalarını ve mülakatları başarıyla tamamlayan 4 yıllık üniversitelerden yeni mezun adaylar, yüksek lisans öğrencileri ve iş hayatında en fazla bir yıl deneyim kazanmış gençler, Genel Müdürlük birimlerinde tam zamanlı çalışmak üzere yeni işlerine başlayacaklar.

Türk Telekom START başvuruları 3 Temmuz 2018’e kadar

Türk Telekom’un Genç Yetenek Programı Türk Telekom START için 2018 yılı başvuruları 5 Haziran’da başladı. Mobil iletişim, internet, ev telefonu ve TV segmentlerinde telekomünikasyon sektörünü 360 derece deneyimleme fırsatı sunan programa yönelik başvurular; 3 Temmuz 2018’e kadar devam edecek.

Değerlendirme aşamalarını ve mülakatları başarıyla tamamlayan adaylar; Bilgi Teknolojileri, Ürün ve Servis Geliştirme, Proje Yönetimi,  Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Strateji, İş Geliştirme; Finans birimlerinde tam zamanlı çalışmak üzere yeni işlerine başlayacaklar. Adaylar, yeni işlerindeki mevcut sorumluluklarının yanı sıra mentorluk; online koçluk, inovasyon projelerine katılım ve rotasyon gibi fırsatlar içeren 18 aylık kapsamlı bir gelişim programına da dahil olacaklar.

“Geleceğin de senin gibi ışıldasın” mottosu ile gençlere bambaşka bir kariyer imkanı sunan Türk Telekom Genç Yetenek Programı START’a; 4 yıllık üniversitelerden yeni mezun, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile iş hayatında en fazla bir yıl deneyim kazanmış gençler başvurabilecek. 

Adaylar nasıl başvuracak?

Türk Telekom Genç Yetenek Programı START’a başvurular, www.turktelekomstart.com.tr; “Facebook: TurkTelekomKariyer”, “Twitter: TTKariyer”, “Linkedin: Turk Telekom” adreslerinden gerçekleştirilebilecek.

VMware Integrated OpenStack 5 duyuruldu


CEVAP VER