Türk Telekom telefon yenileme kampanyasını duyurdu!

Türk Telekom telefon yenileme kampanyasını duyurdu!

oppo

Türk Telekom telefon yenileme kampanyası ile karşımıza çıktı. Eski telefonunu getirene Türk Telekom’un büyük bir jesti olacak.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla Türk Telekom, telefon yenileme kampanyasını başlattı. Çalışır durumdaki eski telefonunu getiren Türk Telekom müşterileri, yepyeni bir Oppo A5s akıllı telefonu 564 TL indirimle alıyor.

Hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle çalışan Türk Telekom, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Çalışır durumdaki cep telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren Türk Telekom müşterileri, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip Oppo A5s cep telefonuna 564 TL indirimle sahip oluyor.

Taksitler faturaya ekleniyor

Cep telefonunu yenilemek isteyenler için büyük avantaj sunan kampanya kapsamında, daha geniş ekran alanı ve uzun pil ömrü sunan Oppo A5s, faturaya ek olarak taksitlendirilebiliyor. Türk Telekom aboneleri 12 ay boyunca ayda 229 TL ödeyerek Oppo A5s akıllı telefon sahibi olabiliyor.

telefon yenileme

A5s’in su damlası 6,2 inç LCD ekranı, 19:9 en-boy oranı ve 1520×720 piksel çözünürlüğü bulunuyor. Telefonun yüzde 81,2 ekran / kasa oranı sayesinde kullanıcılar, mobil oyun, video izleme ve internette gezinme işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor.

apay zekâ algoritma optimizasyonu ve düşük güç tüketimi sağlayan bir Media Tek Helio P35 (MT6765) işlemci sayesinde 13,5 saate kadar video oynatmayı destekliyor. 2.3GHz CPU ve 3GB RAM, aynı anda birden fazla uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

OPPO A5s’te, 8MP ön kamera ve F2.0 diyafram bulunuyor. Yapay zekâ fonksiyonları sayesinde, ön kamera daha doğal ve kişiselleştirilmiş selfie çekimlerine imkân sağlıyor. OPPO A5s ayrıca, portre çekimlerinde mükemmel arka plan sunan 13MP (F2.2) + 2MP çift arka kameralarla donatıldı.

İlgili Haberler

>>Siber güvenlik Türk Telekom ile şahlanacak!

>>Türk Telekom çevreci anlaşması ile büyük bir adım attı!

>>Türk Telekom 2020’nin ilk çeyreğinde ne kadar kazandı?


CEVAP VER