Türk Telekom web sitesi yenilendi! İşte akıllı asistan ve daha fazlası

Türk Telekom web sitesi yenilendi, artık kullanıcıların ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak. Yenilenen altyapısı ve arayüzü ile “www.turktelekom.com.tr” web sitesi paket ve tarifelere daha kolay erişim sunarken, akıllı asistan “TiTi” kullanıcılara 7/24 destek veriyor.  

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, müşteri deneyimini odağına alan ürün ve hizmetleriyle en yenilikçi teknoloji çözümlerini sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türk Telekom web sitesi yenilendi. Bu sayede müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını gözeterek ayda 12 milyon ziyaret alan web sitesi hızla gelişen teknolojinin imkanlarını müşterilerin hizmetine sunuldu.

Kullanıcılar ihtiyaçlarına daha hızlı ve kolay ulaşıyor

Türk Telekom web sitesi kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak sürdürdüğü geliştirme ve altyapı çalışmaları sonucunda yeniledi. Yepyeni arayüzü ve sitede yer alan filtreleme özelliği sayesinde ziyaretçiler, aradıkları ürün ve hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirken, ihtiyaçlarına uygun kampanya, paket ve tarifelerle ilgili bilgilere daha hızlı bir şekilde erişebiliyor.

Türk Telekom web sitesi ve yeni akıllı asistan TiTi

Yenilenen web sitesi ile beraber, akıllı asistan “TiTi” de ziyaretçilerin kullanımına açıldı. Akıllı asistan TiTi web sitesini ziyaret eden kullanıcıların sorularını hızlı bir şekilde yanıtlıyor. TiTi, ziyaretçilerin ihtiyacına uygun tarife, kampanya ve paketlere hızlıca ulaşabilmesinden fatura ile ilgili sorularına kadar çok sayıda hizmet hakkında kullanıcılara 7/24 destek veriyor.Türk Telekom web sitesi

İlgili Haberler

>> Türk Telekom’un ‘Dijitalde Hayat Kolay’ Projesi Girişimci Kadınların Yanında