Turkcell Global Bilgi Avrupa’da En İyilerin En İyisi Seçildi

Turkcell Global Bilgi çağrı merkezi sektörünün Avrupa’daki en prestijli organizasyonu olan ve her yıl Londra’da düzenlenen ECCCSA’da hem “Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi” seçildi hem de jüri özel ödülü olan “En İyinin En İyisi/Müşteri Deneyiminde Mükemmeliyet” ödülünü alan Türkiye’deki ilk çağrı merkezi oldu.

Turkcell Global Bilgi, sektördeki liderliğini aldığı uluslararası ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Londra’da Old Billingsgate’de düzenlenen ve Avrupa’nın önde gelen çağrı merkezi firmalarının katıldığı European Call Centre & Customer Service Awards (ECCCSA) organizasyonunda, Turkcell Global Bilgi uluslararası rakiplerini geride bırakarak “Avrupa’nın en iyi çağrı merkezi” seçildi.

Organizasyon sonunda jüri özel ödülü En İyinin En İyisi” için farklı kategorilerde birinci olmuş tüm çağrı merkezleri arasında yapılan değerlendirmede “En İyinin En İyisi” seçilen Turkcell Global Bilgi, organizasyonun en önemli ve değerli ödülü olan  “Müşteri Deneyiminde Mükemmeliyet” ödülünü de alarak geceye damgasını vurdu. Turkcell Global Bilgi, müşteri hizmetlerinde gösterdiği istikrarlı gelişim, sektöre ve ülke insanına katkısı, yaptığı yatırımlar ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle ürettiği değerlerden dolayı layık görüldüğü bu özel ödülü Türkiye’den alan ilk çağrı merkezi olarak da önemli bir başarıya imza attı.

ECCCSA 1

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan; “Sektörümüzün en önemli organizasyonlarından biri olan European Call Centre & Customer Service Awards’ta “Avrupa’nın en iyi çağrı merkezi” seçilmemiz ve organizasyonun en önemli ödülü olan “Mükemmeliyet Ödülü” nü almamız ortaya koyduğumuz çalışmaların ne derece başarılı olduğunun bir göstergesi ve ülkemiz için bir gurur kaynağı. Çağrı merkezi hizmetlerinde yakaladığımız dünya standartları bizi sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da en önemli oyunculardan biri olarak konumluyor.

 

TURKCELL GLOBAL BILGI GENEL MUDURU BAHADIR PEKKAN_

Bu üstün başarıyı yakalamak için tüm birimlerimizle değişen müşteri taleplerini ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor, çalışmalarımızı hep yenilikçi, hızlı ve çözüm odaklı hizmetlerle sürdürüyoruz. Şirket olarak amacımız önce mutlu çalışan yaratmak bunun sonucunda da eşsiz müşteri deneyimi yaşatmak. Çünkü biz önce çalışanlarımızın mutluluğunu önemsiyor, mutlu çalışanların mutlu müşteriler yarattığına inanıyoruz. Almış olduğumuz bu iki önemli ödül de bizim bu konudaki çalışmalarımızı doğru bir şekilde yönettiğimizin bir göstergesi.

Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi ödülü ile birlikte Avrupa’daki tüm çağrı merkezleri arasında “En İyinin En İyisi” seçilerek “Mükemmeliyet” ödülünü almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Turkcell Global Bilgi olarak ülkemize ve insanımıza yatırım yapmaya, üstün teknoloji ve hizmet anlayışımızla sadece Türkiye’de değil, uluslararası arenada da başarılarımızı devam ettirmek için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Trafik Polisleri Bu Mobil Uygulamayı İndiriyor