Turkcell Superonline’ın Işık Hızı Deniz’de

Turkcell Superonline’ın Işık Hızı Deniz’de

PAYLAŞ

Turkcell Superonline ve DenizBank, bankacılık hizmetlerini ışık hızında internet altyapısı ile güçlendirecek bir anlaşmaya imza attı. Turkcell Superonline, DenizBank’ın 22 ilde 176 şubesinin fiber iletişim altyapısını sağlayacak.

Dijital dünyayı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, kaliteli ve hızlı internet altyapısı sunduğu kurumsal müşterilerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. DenizBank’ın hizmet altyapısı, Turkcell Superonline ile ışık hızına çıkıyor.

DenizBank, iki şirket arasında imzalanan anlaşma ile MPLS altyapısı ve metro ethernet hizmetlerini Turkcell Superonline’dan alacak. Anlaşma kapsamında Turkcell Superonline DenizBank Genel Müdürlük binasında 1 GBPS metro ethernet ve 22 ilde 176 şube için 2-10 Mbps bant genişliğinde metro ethernet, MPLS ve sanal özel ağ (VPN) hizmeti sağlayacak. DenizBank hızlı, kaliteli ve müşteri odaklı bankacılık hizmetleri için temel ihtiyaçlardan biri haline gelen güçlü internet altyapısına en uygun koşullarda sahip olacak.

 Barbaros Özdemir1

“Rekabette öne çıkmak için Turkcell Superonline’ı tercih etme zamanı”

Turkcell Superonline Kurumsal ve Toptan Satış Yönetimi Direktörü Barbaros Özdemir, “Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü olarak, yenilikçi uygulamaları ile sektöründe fark yaratan DenizBank’ın iletişim altyapısında Turkcell Superonline’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyduk. Daha önce de 1 Gbps internet, DDOS ve özel kurum devreleri konusunda birlikte çalışmaları başarıyla yürütmüştük. DenizBank ile önümüzdeki dönemde de verimliliği ve hizmet kalitesini artıracak projelere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Tüm Türkiye’de 75 ile dokunan 32 bin 500 kilometrelik fiber altyapısıyla kurumsal müşterilere uçtan uca telekom çözümleri sunduklarını belirten Özdemir, bu şirketlerin rekabette öne çıkmalarına katkıda bulunduklarını ifade etti. Özdemir, tüm sektörler için teknolojiyi en doğru şekilde kullanmanın kaçınılmaz hale geldiği günümüzde tüm şirketleri Turkcell Superonline fiber optik altyapısının mümkün kıldığı hızlı ve kaliteli internet hizmetinden yararlanmaya davet etti.

Mobil Abone Sayısı Dünya Nüfusunu Geçecek

CEVAP VER