Türkiye İhtimalli Oppo Pad Tablet Canavar İşlemcisi İle Görücüye Çıktı!

Oppo Pad

Oppo’nun ilk tableti Oppo Pad, kullanıcıların beğenisine sunuldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle, bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz.

Oppo ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Günlerdir, hakkında yazılıp çizilen model sonunda duyuruldu. İşte kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan Oppo Pad tablet tablet hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye İhtimalli Oppo Pad Tablet Canavar İşlemcisi İle Görücüye Çıktı!

Oppo Pad

Geçtiğimiz günlerde yeni model hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Söylentilere göre söz konusu model, MediaTek imzalı bir işlemci kullanacaktı. Fakat söylentiler doğru çıkmadı. Oppo Pad, Qualcomm yapımı bir işlemci ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimiz, ön panelde ince çerçevelerin hakim olduğunu görmekteyiz. Arka tarafına baktığımızda ise daire biçiminde konumlandırılmış tekli kamera karşımıza çıkıyor. Bunun altında ise flaş ışığı bizleri karşılıyor.

Oppo Pad

11 inçlik bir ekrana sahip olan modelin 2560 x 1600 piksel çözünürlüğüne sahip olduğunu söyleyelim. Ayrıca cihazın arka tarafında bulunan Oppo yazıları da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Bununla beraber 4 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek olması kullanıcılar kullanıcılar tarafından artı puan aldı.

Teknik özelliklerine baktığımızda işlemci tarafında Qualcomm imzalı Snapdragon 870 yongasına sahip olduğunu söylemiştik. 3 Yıl önce amiral gemisi olarak piyasaya sürülen işlemcinin hala güçlü işlemciler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. 6 ve 8 GB RAM, 128 ve 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olması beklenen modelin 8300 mAh’lik devasa bir bataryaya sahip olduğu da biliniyor. Ayrıca bu bataryayı 33W’lık hızlı şarj desteği ile dolduracak.

Yeni modelin ülkemize de geleceğine dair sızıntılar mevcut. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni sızıntılar gerçekleşecektir.

İlgili Haberler

>> Apple Store ‘da Silahlı Soygun!