Turuncu Deri Görünümlü Telefon: İşte Oppo Reno8 T’nin Fotoğrafları

Oppo‘nun yeni akıllı telefon modellerinden Oppo Reno8 T’ye ait söylenti detaylar bir süre önce yayınlanmıştı. Şimdi de bu telefonun turuncu deri görünümlü versiyonuna dair görseller yayınlandı.

Oppo Reno8 T, yakın zamanda yeni Android telefonunuz olabilir. Tabii eğer tasarım detaylarına önem veriyor ve turuncu rengi seviyorsanız. Aşağıdaki görseller, ürünün turuncu deri görünümlü versiyonuna ait.

Bu arada, Oppo Reno8 T akıllı telefonun LTE ve 5G’li olmak üzere iki farklı sürümler satışa sunulmasının beklenildiğini de söyleyelim. Peki bu telefonun başka ne gibi detayları var?

Oppo Reno8 T özelliklerine bakmak gerekirse…

Öncelikle, telefonun Android 13 işletim sistemi ve firmanın hazırladığı ColorOS 13 arayüzüyle geleceği söyleniyor. Arka taraftaki kamera tasarımının da A1 Pro modeliyle benzer olduğunu görüyoruz.

İşlemci tarafına bakıldığında, 4G’li model için MediaTek Helio G99’dan, 5G’li model için ise Snapdragon 695 modelinden söz ediliyor. Evet, uygun fiyatlı ve mütevazi bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

6.67 inç Amoled ekranla gelmesi beklenen telefon, bir şeyler izlemek ve oynamak için ideal görüntüleme sunabilir. Zira ekranda 120Hz tazeleme değerinin olacağı da söyleniyor. Bu, daha net ve akıcı görüntü detayları demek. Öte yandan bu mod aktifken pil tüketiminin daha hızlı gerçekleşeceğini de hatırlatalım.

Pil tarafına geldiğimizde, telefonun 4800mAh pil değeri olacak gibi. 4G’li sürümde 33w, 5G’li sürümde de 67w hızlı şarj desteğinin olacağı konuşuluyor. Hızlı şarj destekli adaptör ise, muhtemelen kutuda olmayacak, ayrıca satın almanız gerekecek. Bu da ek masraf demek ve haliyle sıkıcı bir detay.

Parmak izi okuyucusu olacak mı derseniz, tabii ki olacak. Ürünün sağ yan tarafındaki güç tuşu, aynı zamanda parmak izi okuyucu sensöre sahip olacak.

Oppo Reno8 T’nin yakın zamanda Hindistan’da satışta olması bekleniyor. Diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil. Bire bir aynı model olmasa bile, benzer bir modelin Avrupa pazarında da satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Bu arada, telefonun bir de siyah renkli versiyonu olması bekleniyor. Bu, daha klasik tasarım detayları tercih edenler için ideal bir model olabilir.

Telefon hakkında yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizden ayrılmayın.

Turuncu Deri Görünümlü Telefon: İşte Oppo Reno8 T'nin Fotoğrafları

Turuncu Deri Görünümlü Telefon: İşte Oppo Reno8 T'nin Fotoğrafları

 

 

İlgili Haberler

>> Oscar Ödüllü Yönetmen, Cep Telefonuyla Film Çekti! İşte O Telefon ve Film!