Oppo Find N2 Yakında Tanıtılacak: Katlanır Cihazlara Yenisi Ekleniyor!

Oppo Find N2

Oppo Find N2 modeli Geekbench listelerinde görüldü. İşte markanın yakın zamanda tanıtılması beklenen katlanır modeli hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Oppo Find N2 Flip modeline ilişkin bazı detayları sizler için aktarmıştık. Oppo’nun dikey olarak katlanabilen ilk telefonu olarak piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Tasarım olarak Samsung Galaxy Z Flip serisine benzer bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yani telefonun asıl amacının normal telefon boyutuna sahip olan bir modeli, daha kompakt bir hale getirmeyi amaçlıyor. Oppo’nun Find N2 Flip modeli de uygun fiyata yüksek performans sunmak isteyen dikey katlanabilir bir telefon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu Find N modeliydi. Fakat yatay katlanır bir yapıya sahipti. Dikey katlanır yapıya sahip ilk telefonu ise Find N2 Flip modeli olacağını ekleyelim. 

Geçtiğimiz günlerde cihazın bazı teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ilişkin sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Sonunda Samsung Z Flip serisine meydan okuyacak yeni model hakkında daha fazla sızıntı ortaya çıktı. Geekbench listelerinde görülen modelin artık tanıtım tarihinin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Oppo’nun söz konusu modelin Türkiye’ye getireceğine dair de sızıntılar mevcut. İşte Oppo Find N2 modeli hakkında ortaya çıkan detaylar.

Oppo Find N2 Yakında Tanıtılacak: Katlanır Cihazlara Yenisi Ekleniyor!

GeekBench listelerinde ortaya çıkan modelin, tek çekirdeklide 906, çok çekirdeklide ise 3.132 puan aldığını görmekteyiz. MediaTek imzası taşıyan Dimensity 9000+ yonga setine sahip olacak modelin, 12 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği, 256/512 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama alanının yer alacağı tahmin ediliyor.

Oppo Find N2

Oppo Find N2 Flip modelini Samsung Galaxy Z Flip modellerinden ayıracak en temel özelliğin fiyat olduğunu öngörüyoruz. Ortaya çıkan detaylara göre Find N2 Flip modeli tüm dünyada katlanır telefonların en ucuzu olmaya aday olacak. Bununla beraber Samsung Galaxy Z Flip serisinin hem menteşe boşluğu hem de ekrandaki kat izi tarafında pek de başarılı olmadığını söyleyebiliriz. Fakat Oppo, Huawei ve Xiaomi gibi markalar katlanabilir akıllı telefonlarında bu sorunun üstesinden önemli derecede geldi.

İlgili Haberler

>> Tüm Zamanlarda En Çok Kazanan Filmler!