Twitter Blue İçin Beklenen An Geldi. Siz de Kullanabilirsiniz! Tabii Parasıyla…

Twitter Blue, aylık ücret talep eden ve bunun karşılığında hem yeni özellikler sunan hem de daha güvenli kullanım deneyimlerini vadeden bir abonelik sistemi. Sistemin arkasındaki isim ise, mikro blog sitesinin yeni patronu Elon Musk. Zira Musk, uzun vadede Twitter’ın ayakta kalabilmesi için yeni kazanç kalemlerine ihtiyaç olduğunu ifade etmiş ve hemen harekete geçmişti…

Twitter Blue’ya ister Android, isterseniz de iOS işletim sistemli telefonunuz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Hatta masaüstü PC’nizde, web arayüzü üzerinden de kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Servis, birkaç aydır bazı ülkelerde aktif olarak kullanılabiliyor. Yakın zamanda da ülkemiz Türkiye’de aktifleştirildi. Platform, şimdi yeni bir duyuru daha paylaştı ve servisin tüm dünya çapında erişime açıldığını bildirdi. Yani evet, hesabını doğrulamak isteyen, spam mesajlardan kaçmak isteyen ve para ödeyebilecek herkes, bu servise giriş yapabilir.

 

 

Twitter Blue Türkiye fiyatları şöyle:

Eğer bu servisi web üzerinden kullanmak istiyorsanız, aylık 150 TL ödemelisiniz. Böylece yılda 1800 TL ödemiş olacaksınız.

Eğer şimdiden yıllık plana geçiş yaparsanız, %12 daha az ödeyerek toplamda 1570 TL’ye aboneliğinizi tanımlayabilirsiniz.

Twitter Blue Türkiye iOS fiyatı ise, aylık 209 TL, yıllık abonelik olarak da 2199 TL.

Twitter Blue İçin Beklenen An Geldi. Siz de Kullanabilirsiniz! Tabii Parasıyla...

Twitter Blue’da şu an sunulan özellikler şöyle:

– Yazdığınız tweet’i artık düzenleyebileceksiniz. Evet, yanlış yazdıysanız tweet’inizi silmenize gerek yok. Edit özelliği artık emrinizde.

– 1080p çözünürlüklü videolar yükleyebilirsiniz.

– Yer işaretleri, popüler makaleler gibi başlıklar sayesinde, platformda gördüğünüz, hoşunuza giden konuları bir noktada toplayabilecek ve daha sonra istediğiniz zaman bu içeriklere kolaylıkla erişebileceksiniz.

Yakında gelmesi beklenen özellikler de şöyle:

– Bir tweet’e cevap yazdığınızda, cevabınız üstlerde yer alacak ve böylece gönderi sahibi tarafından fark edilmeniz kolaylaşacak. Onaysız hesapların cevaplarının daha altta kalacağını da belirtelim.

– Spam içeriklerle büyük ölçüde karşılaşmayacak ve böylece daha güvenli kullanım deneyimleri yaşayabileceksiniz.

– Daha uzun videolar yayınlama imkânınız olacak. Böylece hem daha kaliteli hem de daha detaylı videoları takipçilerinizle paylaşabileceksiniz.

– Twitter yetkilileri, zaman zaman yeni özellikler için erken testler gerçekleştirecek ve bu özellikleri ilk deneyenler arasında siz de yer alabileceksiniz.

İlgili Haberler

>> Kredi Kartınızı iPhone Telefonunuzun Yanında Tutuyorsanız Dikkat!