Twitter’da Takip Ettiğiniz Hesapların Yeni Tweet’lerinden Haberdar Olabilirsiniz

Elon Musk, popüler sosyal medya sitesi Twitter için takipçileriyle işe yarar bir bilgi paylaştı. Takip ettiğiniz hesaplardan daha iyi haberdar olmak ister misiniz? Evet, bu mümkün.

Twitter‘da takip ettiğiniz hesapları “daha iyi takip” edebilirsiniz. Nasıl mı?

Takip ettiğiniz hesabın profiline gidin. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi, zil simgesine tıklayın. Böylece bu hesaptan bir şey paylaşıldığında, size de anında bildirim mesajı gelecek ve böylece ne olup bittiğini görebileceksiniz.

Twitter Blue Türkiye fiyatları şöyle:

Twitter Blue, platformun gelişmiş imkânlar ve daha güvenli kullanım deneyimleri sunduğu, aynı zamanda hesabınızı doğrulayabileceğiniz bir sistem. Bir süredir yurt dışında aktif olan sistem, artık ülkemizde de deneyimlenebiliyor.

Eğer bu servisi web üzerinden kullanmak istiyorsanız, aylık 150 TL ödemelisiniz. Böylece yılda 1800 TL ödemiş olacaksınız.

Eğer şimdiden yıllık plana geçiş yaparsanız, %12 daha az ödeyerek toplamda 1570 TL’ye aboneliğinizi tanımlayabilirsiniz.

T Blue Türkiye iOS fiyatı ise, aylık 209 TL, yıllık abonelik olarak da 2199 TL.

Twitter Blue Türkiye Fiyatları Belli Oldu! İsterseniz Hemen Kullanabilirsiniz!

T Blue’da şu an sunulan özellikler şöyle:

– Yazdığınız tweet’i artık düzenleyebileceksiniz. Evet, yanlış yazdıysanız tweet’inizi silmenize gerek yok. Edit özelliği artık emrinizde.

– 1080p çözünürlüklü videolar yükleyebilirsiniz.

– Yer işaretleri, popüler makaleler gibi başlıklar sayesinde, platformda gördüğünüz, hoşunuza giden konuları bir noktada toplayabilecek ve daha sonra istediğiniz zaman bu içeriklere kolaylıkla erişebileceksiniz.

Yakında gelmesi beklenen özellikler:

– Bir tweet’e cevap yazdığınızda, cevabınız üstlerde yer alacak ve böylece gönderi sahibi tarafından fark edilmeniz kolaylaşacak. Onaysız hesapların cevaplarının daha altta kalacağını da belirtelim.

– Spam içeriklerle büyük ölçüde karşılaşmayacak ve böylece daha güvenli kullanım deneyimleri yaşayabileceksiniz.

– Daha uzun videolar yayınlama imkânınız olacak. Böylece hem daha kaliteli hem de daha detaylı videoları takipçilerinizle paylaşabileceksiniz.

– Şirket yetkilileri, zaman zaman yeni özellikler için erken testler gerçekleştirecek ve bu özellikleri ilk deneyenler arasında siz de yer alabileceksiniz.

İlgili Haberler

>> Yapay Zekâlı Yeni Bing’i Hemen Deneyebilir, Sohbet Etmeye Başlayabilirsiniz!