Ücretsiz Silent Hill İndir! Silent Hill 2 Remake Videosu Geldi!

Ücretsiz Silent Hill İndir indirmek ister misiniz? Öyleyse doğru noktadasınız. Tabii bir de PlayStation 5 konsolunuz olmalı. Şimdi detaylara geçelim hemen. Konami, efsane serisi Silent Hill’in yeni oyunlarıyla ilgili yeni bilgiler ve videolar paylaştı. Uzun zamandır merakla beklenen Silent Hill 2 Remake projesinden yeni bir video yayınlandı. Bu videoda, oyunun yakın dövüş ve silahlı mücadele sistemi gösteriliyor. SILENT HILL: The Short Message ise, ücretsiz olarak yayınlanan ve an itibarıyla PlayStation 5 platformunda indirilip oynanabilen bir oyun.

Silent Hill 2 Remake için uzun süredir yeni bir videonun gelmesi bekleniyordu. Dün gerçekleştirilen PlayStation Showcase kapsamında oyuna dair yeni bir video yayınlandı. Aşağıdaki pencere aracılığıyla izleyebilirsiniz. Sosyal medyadaki yorumlara bakılırsa, oyunun kamera açısı ve görsel kalitesi pek beğenilmemiş. Tabii geliştirme sürecinin devam ettiğini ve bu videonun final sürümüne ait olmadığını hatırlatalım.

Bloober Team tarafından Unreal Engine 5 ile hazırlanan yapım, PC ve PlayStation 5 platformları için raflarda yerini alacak. Ne yazık ki an itibarıyla net çıkış tarihi açıklanmış değil.

Ücretsiz Silent Hill İndir! SILENT HILL: The Short Message şu an PlayStation 5 platformunda ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Evet, yeni ve ücretsiz bir oyun!

Ücretsiz Silent Hill indirmek istiyorsanız, işte karşınızda The Short Message! Oyunun baş kahramanı Anita, bir arkadaşı tarafından şehrin dışında terk edilmiş bir apartman kompleksine çağrılıyor. Anita bu tüyler ürpertici mekânı keşfederken gizlemeye çalıştığı karanlık bir gerçekle de yüz yüze geliyor. KONAMI daha önce SILENT HILL serisi için yeni bir dönemi başlatacak birçok yeni oyun ve interaktif medyanın yolda olduğunu duyurmuştu.

Bedava Silent Hill Çıktı! Silent Hill 2 Remake Videosu da Geldi!

SILENT HILL: The Short Message, sürpriz gösterimi ve ücretsiz olarak piyasaya sürülmesiyle, her yaştan SILENT HILL hayranını kapsamayı hedeflerken yeni oyuncuların da bu efsanevi psikolojik korku serisine girmeleri için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Bu yeni kısa oyun, serinin eski ve önümüzdeki dönemde çıkacak oyunlarından bağımsız bir oyun olarak hazırlandı. Günümüzde geçen yapım, 21. yüzyılda herkesin aşina olduğu bir tema olan sosyal paylaşım sitelerindeki iftira ve zorbalığı ele alıyor. The Short Message, aynı zamanda 10 yıl sonra piyasaya sürülen ilk SILENT HILL oyunu olma özelliğine sahip.

İyi seyirler.

İlgili Haberler

>> Galaxy Z Fold 6 Böyle Görünecek: Tasarımı Ortaya Çıktı!