Kojima’nın Yeni Oyunu! Türk Asıllı Yönetmen Fatih Akın da Var!

Hideo Kojima, yeni oyunu Death Stranding 2 On The Beach için PlayStation State of Play kapsamında yeni ve oldukça detaylı bir video paylaştı. Videoda hem sinematik görüntüler hem de oyun içi detaylar yer alıyor. Tabii Hollywood menşeli pek çok oyuncunun olması da güzel. Bilindiği üzere Kojima, sinema tutkunu biri ve bunu projelerinde de sunuyor. Unutmadan, bu yeni oyun projesinde Türk asıllı Alman yönetmen Fatih Akın da var. Akın, bir kukla karakter olarak oyunda yer alıyor.

Hideo Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding 2 On The Beach için yeni bir video yayınlandı. Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki video, yaklaşmakta olan yapıma dair pek çok konuda bilgiler paylaşıyor. Bu arada videoyu bizzat Kojima’nın hazırladığını da belirtelim.

Death Stranding 2 On The Beach’te Fatih Akın da var

Kojima, yakın zamanda Fatih Akın ile bir video konferans gerçekleştirmiş ve görüşmeye dair bir fotoğrafı da X hesabından paylaşarak hayranlarını heyecanlandırmıştı. Demek ki Akın, bu yeni macerada dikkat çekici bir karakter olarak boy gösterecek. Öte yandan Kojima, Akın’ın canlandırdığı kukla karakterin gerçeğini de hazırlatmış. Aşağıda da görebilirsiniz.

Kojima'nın Yeni Oyunu! Türk Asıllı Yönetmen Fatih Akın da Var!

Death Stranding 2’de Norman Reedus, Sam Porter Bridges karakteriyle geri dönüyor. Ek olarak bu kez Fragile karakterine hayat veren Léa Seydoux’u göreceğiz. Bir de Troy Baker var ki o da Higgs karakteriyle boy gösterecek. Tabii dahası da olacak.

Oyunun önümüzdeki sene PlayStation 5 platformuna özel olarak satışa sunulması bekleniyor. PS5 çıkışının ardından PC platformuna gelme ihtimali de mevcut.

İlgili Haberler

>> Ücretsiz Silent Hill İndir! Silent Hill 2 Remake Videosu Geldi!