Ücretsiz VPN İndirin! Hem PC Hem de Mobil Cihazlarınız İçin!

Ücretsiz VPN servisleriyle Twitter dahil pek çok platforma rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. İşte bu hizmeti sunan bazı markalar…

Ücretsiz VPN indirdiniz mi? Dün akşam saatlerinde Twitter Türkiye’de yaşanan bağlantı sorunları, milyonlarca kullanıcıyı zor durumda bıraktı. Gelen bilgiler, Twitter’ın idari para cezasını ödemediği için bant daraltma yaptırımına maruz kaldığı yönündeydi. Kullanıcılar ise, platformun hızlı bilgi paylaşımı için hayati olduğunu belirtiyor. Özellikle de deprem bölgesindeki kişilere erişebilmek adına büyük önem taşıyor.

Twitter’a erişim sağlanamayınca, akıllara gelen çözüm de VPN servisleri oldu. Bu servisler, kısıtlanmış ya da o ülkede engellenmiş websitelerine erişim için işe yarar sonuçlar sunabiliyor.

Ücretsiz VPN İndirin! Hem PC Hem de Mobil Cihazlarınız İçin!

“Virtual private network, kısaltılmış olarak VPN ya da Türkçe açılımıyla sanal özel ağ sistemi, olmadığınız bir noktadaki ağa uzaktan bağlanabilmenize imkân sunuyor. Bu sistem, özellikle girişi kısıtlanmış ya da engellenmiş sitelere hızlı erişim için tercih ediliyor ve bu amaçla hazırlanmış pek çok servis var. Bu servisler, ücretsiz hizmetler sunabiliyor, ama kapsamlı hizmetler için genellikle ücretler talep ediliyor.”

Bazı ücretsiz VPN servisleri! Hem PC hem de mobil platformlar için seçenekler var

Proton VPN

Proton VPN, ücretsiz bir servis. Bant kısıtlaması barındırmıyor ve bünyesinde reklamlar olmadığını da ekliyor. Buraya tıklayarak sitesine ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Tunner Bear

TunnelBear, Türkiye’den bağlanan herkese 10GB data paketi sunacağını belirtiyor. PC ya da mobil cihazınız için indirmek isterseniz, buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

1.1.1.1

PC ya da mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diğer ücretsiz VPN çözümü de 1.1.1.1 . Uygulamanın hızlı, ücretsiz ve tabii ki güvenli olduğu bildiriliyor. İlgili sayfa için buraya tıklayın.

Hotspot Shield Free VPN Proxy – Unlimited VPN

PC’de Chrome tarayıcınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir VPN eklentisi. En hızlı çözümlerden bir tanesi olarak gösterilen eklenti için buraya tıklayabilirsiniz.

VPN 360

Akıllı mobil cihazlarınız için kullanabileceğiniz VPN servislerinden bir tanesi. Android sürümü için buraya, iOS sürümü için de buraya tıklayabilirsiniz.

SuperVPN

SuperVPN, akıllı mobil cihazlarınız için kullanabileceğiniz VPN servislerinden bir tanesi. Android sürümü için buraya, iOS sürümü için de buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Toy Story 5 (Oyuncak Hikâyesi 5) Ve Dahası Geliyor!