Şampiyonlar Ligi ‘nde Oppo Rüzgârı Esecek! İlk Defa Çinli Bir Şirket…

Çinli teknoloji firması Oppo, UEFA ile yeni bir sponsorluk anlaşmasına vardığını duyurdu. Buna göre şirket, önümüzdeki 2 sene boyunca Şampiyonlar Ligi de dahil UEFA’nın popüler turnuvalarında çeşitli reklamlar ve ürün çalışmalarıyla yer alacak. Yani 2022/23 ve 2023/24 sezonları boyunca bu markayı sıklıkla göreceğiz. İşte detaylar.

Oppo, UEFA ile 2 yıllık sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi. Bildiğiniz gibi şirketin akıllı telefonlardan akıllı saatlere, kulaklıklara kadar geniş bir ürün yelpazesi var ve bu anlaşma kapsamında hem yeni ürünlerin tanıtım hem de özel reklam kampanyalarıyla ciddi kitlelere erişim hedefleniyor.

Şampiyonlar Ligi’nin yanında Süper Kupa, Futsal Şampiyonlar Ligi Finalleri ve Gençler Ligi Finallerinde de Oppo ‘yu göreceğiz.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Oppo Global Pazarlama Başkanı William Liu, hayatın zorluklarını aşabilmek için yeniliğin gücüne inanılması gerektiğini ve bu noktada da UEFA ile yapılan işbirliğinin çok iyi sonuçlar doğuracağını dile getiriyor.

UEFA Pazarlama Müdürü Guy-Laurent Epstein ise, bu birlikteliğin dünya çapındaki futbol hayranları için yakınlaşma ve ilham verme noktasında önemli olduğunu belirtiyor.

Şampiyonlar Ligi 'nde Oppo Rüzgârı Esecek! İlk Defa Çinli Bir Şirket...

Oppo, UEFA Şampiyonlar Ligi organizasyonuyla ortaklık kuran Çinli ilk şirket oldu. Öncesinde de pek çok önemli organizasyonda Oppo ismini görmüştük…

Gerçekleştirilen bu anlaşmanın dünya çapında yankı uyandırması bekleniyor. Çinli teknoloji üreticisi, daha önce de Wimbledon ve Roland-Garros gibi tenis organizasyonlarında yer almıştı. Ayrıca, FC Barcelona kulübüyle kısa süreli bir partnerlik gerçekleştirmiş ve bunun sonucunda kulübün renkleri ve imzasıyla Reno 10x Zoom modelini de görmüştük.

Hazırlanan tanıtım videosunu da aşağıdaki pencere aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Yayımlanan basın bülteninden bir bölümü de sizlerle paylaşalım isterseniz:

Ortaklığın bir parçası olarak Çinli firma, kapsamlı stadyum pano reklamları, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin internet sitesi ve sosyal medya hesapları dahil olmak üzere yayınların arka planlarında ve stadyumlarda yer alarak yüksek görünürlük elde edecek. Ayrıca OPPO, futbol taraftarlarına UEFA Şampiyonlar Ligi sezonu süresince saha kenarına inip akıllı telefonlarıyla önemli anları yakalama fırsatı sunacak. Maçlarda elde edilen ‘İlham Anı / Inspiration Moments’ içerikleri, UEFA’nın web sitesinde yer alacak olan ilgili galeride yayınlanacak.

Ayrıca OPPO’nun son teknoloji görüntüleme teknolojileri NPU MariSilicon X, Find ve Reno serisi gibi önde gelen akıllı telefon modelleri, kablosuz kulaklıklar, akıllı saat ve yakında duyurulacak IoT ürünleri de UEFA Şampiyonlar Ligi’ni deneyimlemede yeni yollar sunacak ve dünya çapındaki futbol taraftarlarına ilham verecek.

İlgili Haberler

>> Türkiye İhtimalli Galaxy A04 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!