Türkiye İhtimalli Galaxy A04 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!

Galaxy A04 Core

Samsung Galaxy A04 modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte 4G destekli Türkiye ihtimalli yeni model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Galaxy A04 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte giriş segment bir akıllı telefon olarak satılacak ve Türkiye’ye de gelecek yeni Samsung modeli hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Türkiye İhtimalli Galaxy A04 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!

Uygun fiyata satışa sunulacak olan giriş seviyesi modelin, tasarımı ve bazı teknik özellikleri belli olmuştu. Galaxy A04 modeline ait bazı detayların ortaya çıkması ile artık yeni serinin tanıtımına kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Söz konusu modelin henüz tasarım detayları hakkında ortaya çıkan bir görsel bulunmamış olsa da, bazı teknik özellikleri ortaya çıkmış durumda. Wi-Fi Alliance veri tabanında sızdırılan model, SM-A045F/DS model numarası ile geliyor. Bununla beraber ortaya çıkan detayları incelediğimizde, sızdırılan siteden de anlaşılacağı üzere, bazı Wi-Fi özelliklerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Söz konusu model, çift bantlı Wi-Fi sistemi ile geliyor. Bununla beraber cihazın One UI 4 tabanlı Android 12 işletim sistemi ile geleceği de ortaya çıkmış durumda.

Galaxy A04

2023 yılından önce tanıtılması beklenen modeli BIS sertifikasyon web sitesinde görüldü. 4G desteği ile gelen model, giriş segmentte satışa sunulan uygun fiyatlı akılı telefonlar arasında yer alacak. Ülkemizde giriş segment akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Galaxy A04 modeli de Türkiye’ye geldiği takdirde tercih edilen modeller arasında yer alacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iOS 16 Beta Sürümü Herkese Açık Olarak Yayınlanıyor: Hemen İndir