Samsung Galaxy Z Fold4 ‘ün Tanıtım Tarihi Görüldü! Yeni Katlanabilir Telefon!

5000 TL Altı Telefonlar

Görünüşe göre Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni telefonu Galaxy Z Fold4 ‘ün resmi tanıtımı için çok az bir süre kaldı. Twitter’da sızıntı paylaşımlarıyla bilinen Evan Blass (@evleaks) hesabı, Güney Koreli firmanın sıradaki Unpacked etkinliğine ait olduğu iddia edilen davetiyesinin görselini paylaştı. Görsele bakıldığında, katlanabilir ekranlı telefonun flu olarak gösterildiği ve 10 Ağustos tarihinin işaret edildiği gösteriliyor.

Evan Blass (@evleaks), yine bir sızıntı paylaşım yaptı ve teknoloji dünyasını heyecanlandırdı. Güney Koreli Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Fold4, bir sürpriz olmazsa 10 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde resmen görücüye çıkacak. Daha önce gelen söylenti bilgilerde de 10 Ağustos tarihinin işaret edildiğini hatırlatalım. Yani yeni ürün için 1 aydan az bir süre kaldı diyebiliriz.

Ek olarak, bu etkinlikte muhtemelen Galaxy Z Flip4 ‘ü de göreceğiz.

Samsung Galaxy Z Fold4 'ün Tanıtım Tarihi Görüldü! Yeni Katlanabilir Telefon!

Galaxy Z Fold4 ‘te bizi neler bekliyor?

Daha önce sızdırılan render görsellerden yola çıkarsak, Galaxy Z Fold4 ‘ün 3’e kıyasla tasarımsal anlamda çok da farklı olması beklenmiyor. Tabii ufak tefek düzenlemeler, fiziksel tuşlarda düzenlemelerin olması muhtemel.

Katlanabilir ekranın daha ince, daha az parlama yapan ve daha iyi renkler sunabilen detaylarla gelmesi bekleniyor.

Çipset tarafında muhtemelen en yüksek seçenek tercih edilmeyecektir, ama hem iyi performans hem de pil gücünün verimli kullanılabilmesi için yeterli bir çözüm kullanılacaktır.

Ayrıca, katlanabilir ekrandan sonra en heyecan verici detayın da çoklu kamera sistemi tarafında yapılacak geliştirmeler olduğu konuşuluyor. Öyle ya, özellikle sosyal medya paylaşımları için kamera kalitesi çok önemli.

Telefonun pek çok farklı renk seçeneğiyle gelmesi muhtemel. Bahsedilen renk seçeneklerini paylaşmamız gerekirse:

Siyah, altın, altın-sarı-beyaz, altın-sarı-sarı, gri, mor, gümüş-beyaz-beyaz.

Galaxy Z Fold4 ‘ün yaz sonuna doğru teknoloji severlerle buluşması bekleniyor. Bizim merak ettiğimiz ise, yeni telefonun ülkemizde nasıl fiyatlarla satılacağı…

Örneğin Galaxy Z Fold3 5G, şu an ülkemizde 33 bin TL satış fiyatı etiketine sahip. Belki de yeni ürünler resmi olarak duyurulduktan sonra eski ürünlerde bir miktar indirim olur, ne dersiniz?

Tabii bu Unpacked etkinliğinde başka ürünlerin de tanıtılması muhtemel. Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Türkiye İhtimalli Galaxy A04 Giriş Segmentte Rakip Tanımayacak!