Unify Pazardaki Konumunu Güçlendiriyor


Unify, Dubai’de gerçekleştirdiği Uluslararası Partner Konferansı’nda küresel ölçekte iş birliği yapma yetkinliğini artıran yeni yaklaşımları açıkladı.

Unify, eski adıyla Siemens Enterprise Communications, Dubai’de Uluslararası Partner Konferansı etkinliği düzenledi. Etkinlikte kanal ortaklarıyla küresel ölçekte iş birliği yapma yetkinliğini artıran yeni yaklaşımlar açıklandı. Avrupa ve Asya’daki yüzlerce kanal ortağının katıldığı etkinlikte Unify yöneticileri, partner programında yapılan bir dizi güncellemeyi aktarırken, Unify’ın başarılı bir kanal stratejisi için attığı adımların örneklerini sergilediler.

Unify'ın Dubai'de gerceklestirdigi etkinlik

Etkinlikte kanal stratejisini desteklemek üzere “Go Forward” adlı partner programında değişiklikler yapılarak güçlendirileceği bildirildi. Bu gelişmeler ışığında Go Forward, akreditasyon yapısını temel alarak mevcut partnerler için farklı faydalar sağlarken, yeni katılımcılar için akreditasyon erişimini kolaylaştıracak. Ayrıca Go Forward ile daha fazla pazarlama desteği sunulacak ve Unify destek ekiplerine birinci sınıf erişim imkânı tanınarak kanal ortaklarının teklif geçme, satış ve çözüm uygulama süreçleri desteklenecek.

Unify Turkiye Ulke Muduru Erda Tutuncuoglu

Kanal başarısı, öncelik listesinin ilk sırasında

Uluslararası Partner Konferansı etkinliğinde ayrıca farklı coğrafyalardaki yeni partnerlerin Unify ekibiyle tanışmalarını kolaylaştırmak için yeni partner alım duyurusu yapıldı. Unify’a sene başında Dünya Kanal Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak katılan Jon Pritchard, firmanın kanal başarısını öncelik listesinin ilk sırasına alan yeni kurumsal stratejisi hakkında şu bilgileri verdi: “Unify’ı iletişim ve işbirliği sektöründe aranılan iş ortağı haline getirmek konusunda kararlıyız. Yazılım merkezli bir şirkete dönüşüp Project Ansible’ı kullanıma hazır hale getirirken, büyüme hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için doğru partnerlere ilerlemeyi düşünüyoruz. Kanal yapımızla gelirleri artırmamız, en büyük önceliklerimizden birisi. Küresel çapta en iyi kanal partnerleri ile çalışmaya odaklandık.”

İtelligence Analytics Sektörün Liderleriyle Bir Araya Geldi