Unify ve Penta, Yeni Bir İşbirliğine İmza Attı

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş. ile distribütörlük anlaşması imzalayan Unify, kanal odaklı satış stratejisinde önemli bir adım daha attı.

Siemens’in 170 yıllık güçlü mirası üzerine inşa edilen ve önceden Siemens Enterprise Communications olarak bilinen Unify, Türkiye’deki mevcut  satış kanal ağının genişlemesine ve güçlenmesine yönelik attığı adımlarına devam ediyor. Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş. ile distribütörlük anlaşması imzalayan Unify, böylece kanal odaklı satış stratejisi için önemli bir adım daha atmış oldu. Türkiye’de teknoloji dağıtıcısı ana şirketler arasında daima ilk sıralarda yer alarak, sektör içerisindeki konumunu sürekli güçlendiren Penta, Unify’ın çözümlerini yeni bayi ve kanallara tanıtacak.

Unify Turkiye Ulke Muduru Erda Tutuncuoglu ve Penta Genel Muduru Mursel Özcelik

Unify’ın Türkiye pazarındaki kararlılığı, bu anlaşma ile daha da pekişiyor

Çözümleri ile farklı networkleri, cihazları ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirip iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlayan Unify’ın distribütörlük ağını genişlettiğini belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Sağladığımız inovatif çözüm ve hizmetler ile kurumların iletişim kurma ve işbirliği süreçlerini kolaylaştırıyor, iş performanslarını kolay bir şekilde artıran bir dönüşüm gerçekleştiriyoruz.  Dağıtım ortaklarına ve müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmetleri sunan Unify olarak imzaladığımız yeni distribütörlük anlaşma sayesinde Türkiye genelindeki hizmet kapsama alanımızı genişletip Türkiye pazarındaki kararlılığımızı ve odağımızı pekiştireceğiz.” dedi.

Türkiye’deki ekonomi alanındaki büyüme eğilimine ve artan piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla mevcut yatırımlarını artırmaya devam ettiklerini söyleyen Tütüncüoğlu, bu stratejinin bir parçası olarak distribütörlük anlaşmasının kendileri için kritik öneme sahip olduğunu vurguladı.  

Penta, ürün portföyünü Unify’ın yenilikçi çözümleri ile zenginleştirdi

Unify’ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini çok daha geniş bir alana ulaştıracaklarını söyleyen Penta Genel Müdürü Mürsel Özçelik ise anlaşma hakkındaki görüşlerini “Unify’ın küçük ve orta ölçekli iletişim çözümlerini portföyümüze katarak pazarda en zengin ürün tedarik eden şirket olma yolundaki hedefimize hızla ilerliyoruz. Ürün portföyümüzün Unify’ın yenilikçi çözümleri ile genişlemesi ve zenginleşmesi, bayilerimize katma değer sağlarken, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamamıza olanak veriyor. Dağıtım kanalı alanındaki bilgi birikimimizi ve gücümüzü kullanarak belirlediğimiz hedeflere kısa zamanda ulaşacağımıza inanıyorum.” şeklinde açıkladı.

Gelir İdaresi Başkanlığı, CCR ile Çalışmayı Tercih Etti