Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018 gerçekleşti

Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018 gerçekleşti

PAYLAŞ
Üniversiteler Teknoloji Zirvesi

İnfotürk Group tarafından Huawei Türkiye sponsorluğunda organize edilen Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018, 16-18 Kasım tarihleri arasında Sueno Deluxe Belek Hotel de 230 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

90 a yakın üniversite ve kurumu temsilen Üniversiteler Teknoloji Zirvesi ‘ne katılan katılımcılar, özellikle yeni nesil Üniversiteler ile ilgili çözümler konusunda bilgilendirildi. Aynı zamanda tüm çözümlerin sergilendiği demo alanında da eğitimler düzenlendi.

İNFOTÜRK GROUP, MAKE IT SMARTER sloganı ile özellikle Üniversitelerimizi ve Şehirlerimizi daha AKILLI hale getirmek için çözümlerini anlattı. HUAWEI Türkiye EBG Müdürü Mr. Robben Zeng ve İnfotürk Group Genel Müdürü Murat TEPELİ, yaptıkları açılış konuşmalarında, iş ortaklıklarını müşterilerinin lehine faydaya ve coşkuya dönüştürme arzusunda olduklarını belirtti.

İnfotürk 1997 yılında kurulan bir SİSTEM ENTEGRATÖRÜDÜR. Bünyesinde İnfotürk (Denizli), Bilgitürk (İzmir), İnfobim (İstanbul), Bilgibim (Ankara) şirketlerini barındıran İnfotürk Group tüm Türkiye’de entegrasyon yapmaktadır. Toplamda 4 şirkette 100 civarı yetkin ekibi bulunan İnfotürk Group, özellikle üniversitelerde sunduğu çözüm ve hizmetlerle adından söz ettirmektedir.

Blockchain, oy verme sistemini bile değiştirebilir


CEVAP VER