Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 neler sunacak?

Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 neler sunacak?

PAYLAŞ

Veeam’in yeni stratejisi açıklandı ve Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 ile ilgili bazı haberler de var.

YENİ Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, YENİ Veeam Availability için AWS ve YENİ Veeam Availability Console v3’teki en yeni özellikleri 22 Ocak 2019 tarihinde, canlı web yayınında duyurulacak. Bu web yayınına ulaşmak için tıklayın.

Veeam Available Suite hibrit bulut ortamlarındaki verilerin taşınması için destek sağlıyor. Ek olarak, “Veeam Cloud Mobility” AWS, Azure ve Azure Stack’ta kolay göç ve kurtarma imkanı sunuyor.

ARCHIVE TIER 2.0

Veeam Availability Suite
Aslen Arşiv Katmanı olarak yayınlanan Veeam, Infinite Storage kod adı altında bir yedek depolama çözümünün 2. sürümü üzerinde çalışıyor. Bu çalışmanın arkasında yatan sebepler ise: Nesne Depolama, yedeklemeler için uygun maliyetli ve esnek yapı, uzun süreli bir depolama katmanı yaratmak.

Veeam başlangıçta S3’ü destekleyecek. Azure Blob ise planlanıyor. Dış kaynak kullanımını verimli hale getirmek için Veeam, dehidrasyon adı verilen bir teknik kullanıyor. Böylece veriler topaklara bölünerek art arda iletilebiliyor.
Update 4

Yönetici tüm verileri ve yedeklemeleri her zaman için tam olarak görebiliyor ve tüm Veeam işlevselliğini dış kaynaklı arşivdeki anlık VM kurtarma işlemine uygulayabiliyor.

YEDEKLEME VERI HAVUZUNU GENIŞLETMEK IÇIN YAPILAN GÜNCELLEMELER

Yukarıdakilerin verimli çalışabilmesi için Veeam, Scale-Out Backup deposunun çalışmasını güncelledi. Arşivleme katmanının düzgün çalışması Veeam’in yeni geliştirilen ölçeklendirme yedek havuzları aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Yeni gelen güncellemeyle ilgili tüm detaylara 22 ocakta yapılacak web toplantısı ile ulaşacağız.

 


CEVAP VER