Veeam Backup for Microsoft Office 365 Versiyon 3 kullanıma hazır

Veeam Backup for Microsoft Office 365 Versiyon 3 kullanıma hazır

PAYLAŞ
Veeam Backup for Microsoft Office 365 Versiyon 3 Veeam, SAP HANA Veeam, Bulut Veri Yönetimi Veeam, 2019, akıllı veri yönetimi

Akıllı Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümleri şirketi Veeam Software duyurduğu yeni Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3 ile kurumlara çok daha hızlı yedekleme, gelişmiş güvenlik, iyileştirilmiş görünürlük ve analitik sunuyor.

Kurumlar, Office 365 verilerini korumaktan sorumlu olduklarından Veeam’in çözümü Office 365 Exchange Online; SharePoint Online OneDrive for Business ve Microsoft Ekipleri için güvenli yedekleme sağlarken ayrı öğelerin hızlı kurtarılmasını ve Office 365 ya da hibrit ortamlardaki yedeklenmiş verinin etkili eDiscovery’sini sağlıyor.

Microsoft Office 365’in pazar tarafından hızla kabullenilmesi ve büyümesi hizmet sağlayıcıların da; 2.5 milyar dolarlık bir pazarda 140 milyondan fazla Office 365 kullanıcısına yedekleme çözümleri sağlama fırsatı yaratıyor. Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3 ile Veeam Bulut ve Servis Sağlayıcılar (VCSP) Office 365 Exchange Online; SharePoint Online ve OneDrive for Business verilerinin güvenli yedeklenmesine yardım ederken bir takım esnek alıcı seçeneği yoluyla da her öğeyi hızlıca geri yüklüyor ve Office 365 yedekleme ciro akışını verimli bir şekilde otomatikleştirip ölçeklendirme yeteneği sunuyor.

Veeam Backup forMicrosoft Office 365 v3; iş kritik verilere erişimi kaybetme riskini ortadan kaldırıyor ve kurumun kontrolü her zaman elinde tutmasını sağlıyor. Versiyon 3, Office 365 Exchange, SharePoint ve OneDrive verilerini etkili yedekleme ve güvenilir bir şekilde geri yüklemeyi şöyle kolaylaştırıyor:

  • SharePoint Online ve OneDrive for Business için 30 kata kadar daha hızlı yedekleme, Office 365 yedekleme pencerelerini saatlerden dakikalara ve dakikalardan saniyelere dramatik bir şekilde kısaltma.
  • Çok faktörlü kimlik doğrulama desteğiyle Office 365 yedekleme verisi ile gelişmiş güvenlik.
  • Lisans ve depolama kullanımını yönetirken korunmayan posta kutularını tanımlamaya yardımcı olan Office 365 veri koruma raporları sayesinde gelişmiş görünürlük ve analitik.

Fiyatlandırma ve Ulaşılabilirlik

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3 yıllık ya da ön ödemeli şekilde faturalandırma özelliğiyle 1 – 5 yıl arası yıllık aboneliklerde hemen kullanılabiliyor. En uygun abonelik 3 yıllık ve ön ödemeli, aylık kullanıcı başına 1,20 dolar.

30 günlük ücretsiz deneme sürümü için: https://www.veeam.com/backup-microsoft-office-365.html.

Ücretsiz Community Edition

Veeam Backup for Microsoft Office 365 Topluluk Sürümü, 10 kullanıcıya kadar ve 1 TB korunan SharePoint verisi ile sınırlı. Ayrıca ücretli versiyonundakine benzer özelliklerle Office 365 verisinin ücretsiz erişimi ve kontrolünü sağlıyor.

Dünyanın ilk Akıllı Veri Yönetimi etkinliği olan ve 20 – 22 Mayıs 2019 tarihlerinde Miami’de düzenlenecek VeeamON 2019 için kayıtlar başladı. Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3, konferansta derinlemesine bakış demoları, oturumları ve uzmanların da değerlendireceği kilit bir ürün olacak. Chicago’da düzenlenen VeeamON 2018’e ve dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilen bölgesel VeeamON forum etkinliklerine yaklaşık 10.000 müşteri, iş ortağı ve kanaat önderi katılmıştı.

7 Kritik e-ihracat hatası nedir?


CEVAP VER