Veeam, Pure Storage ile yeni ve güçlü entegrasyonu duyurdu

Veeam, Pure Storage ile yeni ve güçlü entegrasyonu duyurdu

PAYLAŞ
Veeam Backup for Microsoft Office 365 Versiyon 3 Veeam, SAP HANA Veeam, Bulut Veri Yönetimi Veeam, 2019, akıllı veri yönetimi

Veeam Software ve all-flash depolama platformu Pure Storage, modern büyük ölçekli şirketlere iş sürekliliği, çeviklik ve iş süreçlerini akıllı hale getirecek Veeam Availability Platform ve Pure Storage Flash Array arasındaki yeni ve güçlü entegrasyonu duyurdu.

Veeam ve Pure Storage’ın yeni entegrasyonu, gelişmiş kurtarma SLA’leri ile sorunsuz çalışan, günümüzün kesintisiz çalışan şirketlerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlandı:

  • Depolama Snapshot’larından Veeam Backup ile üstün veri koruma ve yedekleme performansı: Ortak müşteriler Pure Storage snapshot’larını kullanarak üretim ortamlarındaki etkiyi azaltabilir ve RPO’ları belirgin şekilde geliştirmek için daha sık yedekleme yapabilirler. Ayrıca kurumlar, daha çok ve daha sık kurtarma noktaları yaratacak snapshot-only işleri yaratabilirler.
  • Depolama Snapshot’ları için Veeam Explorer ile çok daha hızlı ve etkili kurtarma: Kurumlar, çok daha hızlı RTO’lar için doğrudan Pure Storage snapshot’larından hızlı ve etkili bir şekilde tek tek öğeleri ya da komple sanal makineleri kurtarabilirler.
  • Veeam DataLabs (önceden Veeam Virtual Labs olarak bilinen) ile üretim veri kopyalarına kolay erişim: Kurumlar, test ve geliştirme için üretim iş yükünün kopyalarından yararlanacak isteğe bağlı izole test ortamı yaratmak, analitik ve iş değişimini yönetecek güvenlik için Pure Storage snapshot’ları kullanabilirler.
  • Hızlı Kurtarma: Ortak müşteriler, en başından itibaren sektörün, yapılandırılmamış veri için tasarlanmış ilk büyütülebilir depolama sistemi olan Pure Storage Flash Blade ürününü Veeam Ready Repository olarak kullanarak, kurumların tüm Veeam yazılım yetkinliklerinden faydalanmalarına imkan veriyor. Bu ortak çözüm, veri geri yükleme zamanını özellikle büyük veri setleri ve kritik uygulamalar için günlerden dakikalara düşürüyor.

Ek olarak kurumların büyümesi ve dijital kazançlarını korumalarına imkan veren bir birleşik altyapı (CI) çözümü olan Pure Storage FlashStack Veeam ile kullanılarak CI erişilebilirliğini Veeam Availability Platform ile en üst düzeye çıkartabilir.

Veeam ve Pure Storage iş ortaklığının faydaları:

  • İş sürekliliği: Büyük ölçekli şirketlerin çok daha geniş ölçekteki veri ortamlarına her şartta erişilebilirlik sağlamasına imkan veriyor ve kullanıcıların ne zaman, nerede ve nasıl olursa olsun dijital hayatlarının kesintisiz çalışmasının sağlanacağına dair güvenlerini güçlendiriyor.
  • Çeviklik: Pure ve Veeam birlikte çevik altyapı ve operasyonel basitlik sunuyor. Bu sayede özel, açık ve SaaS bulutlardaki her kullanıcı, geliştirici ve uygulamaya herhangi bir kesintiye uğramadan talebe bağlı ve elastik hizmetler sunmayı kolaylaştırıyor.
  • Zeka: Ortak müşteriler, geniş ölçekteki veri ve veri setleri üzerinden günümüzün iş taleplerini karşılayacak gerçek zamanlı analitik için tüm üretim verilerini devamlı olarak analiz etme yetkinliği kazanıyor.

Bu entegrasyon, Veeam Availability Platform ile entegre olan depolama sürecini basitleştiren yeni Veeam Universal Storage API’nin avantajına sahip oluyor. Sonuç olarak, Pure Storage gibi seçili Veeam Anlaşmalı İş Ortakları, çok daha hızlı bir şekilde entegre edilebilir, daha kısa zamanda daha çok müşteriye daha fazla fayda sağlayabilir ve BT yatırımlarından daha yüksek oranda geri dönüş sağlamalarına yol açabilir.

Elektronik belge yönetim sistemlerinde Blockchain dönemi


CEVAP VER