Veeam Türkiye ekibine iki yeni isim

Veeam Türkiye ekibine iki yeni isim

PAYLAŞ

2016 hedeflerini, Türkiye’de büyüme odaklı belirleyen, şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi Veeam Software, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de 500’ü aşkın ProPartner ve   3.000’den fazla müşteriye sahip olan Veeam, sektörün başarılı isimlerinden Yunus Salık’ı Kurumsal Müşteriler Satış Müdürü, Adil Can’ı ise İstanbul Bölge Müdürü olarak ekibine kattı. Veem genişleyen kadrosu ile bölgede daha güçlü şekilde büyümeye odaklanıp, Türkiye’deki erişilebilirlik çözümlerinden faydalanan şirket sayısını artırmayı amaçlıyor.

 Veeam_YunusSal__k

BT sektöründe 19 yıllık tecrübeye sahip olan Yunus Salık, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Kariyerine Televes firmasında Teknik Servis Mühendisi olarak başlayan Salık, sırasıyla Koçsistem’de Ürün Yönetimi, Nortel’de Teknik Satış Müdürü, Alcatel-Lucent’te Satış Müdürü, British Telecom’da Kıdemli Satış Müdürü ve son olarak da IBM’de Satış Direktörü olarak görev aldı.

 Veeam_AdilCan

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Adil Can, kariyerine Türkiye’nin en büyük aracı kurumlarından biri olan Global Menkul Değerler’de Proje Lideri olarak başladı. Sonrasında Raymond James ve Inteltek’te Bilgi-İşlem Müdürü, Telcoset ve Alcatel-Lucent Enterprise’da Satış Yöneticiliği yapan Can, Veeam Software’e katılmadan önce IBM Global Services’da Satış Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİR VE BİRLEŞTİRİLMİŞ NAS ÇÖZÜMLERİ


CEVAP VER