Vivo T2 Orta Segment İşlemcisi İle Fark Yaratacak!

Vivo T2

Vivo T2 Geekbench listelerinden geçti. İşte markanın ülkemizde de satışa sunulması beklenen fiyat performans odaklı yeni modeli hakkında tüm detaylar.

Vivo’nun ülkemizde de resmî olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Genel olarak ülkemizde fiyat performans odaklı akıllı telefonların ilgi gördüğünü biliyoruz. Vivo ise genellikle giriş ve orta segment akıllı telefonlarını Türkiye’ye getiriyor. Bu yüzden Vivo’nun yakında tanıtmasını beklediğimiz T2 modelinin de Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor. Fakat Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağına dair henüz net bir açıklama bulunmuyor. Vivo T2 modeli kendi segmentine göre güçlü işlemcisi ile görüldü. İşte diğer özellikleri de ortaya çıkan yeni Vivo modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo T2 Orta Segment İşlemcisi İle Fark Yaratacak!

Vivo T2

En az bir versiyonu, Vivo T2, ölümden dirildi. Geekbench 5 veritabanında V2240 model numarasına sahip bir telefon görünüyor ve 11 Nisan Salı günü Hindistan’da piyasaya sürülecek olan telefonun T2 olduğuna inanmak için nedenlerimiz var. Ayrıca, bu vivo T2 biraz gecikti ve lansmandan önce Çin’de mevcut olması gerekenden farklı. Bu, “Holi” adı verilen yonga seti koduyla daha az güçlüdür. Qualcomm bunu hem Snapdragon 695 hem de Snapdragon 480 ile kullanıyor gibi görünüyor. Geekbench 5 Puan Kartı:
Snapdragon 695 yonga seti ile vivo T2 Geekbench 5 puan kartı.

Vivo T2

Snapdragon 695 yonga seti ile vivo T2 Her iki yonga da özellikle güçlü değil, ancak 695, A76 yerine yeni A78 çekirdeğini kullanıyor. Tek çekirdek puanına bakılırsa, bu Snapdragon 695. Bu çipe sahip telefonlar genellikle Geekbench 5’te 600 ile 700 arasında puan alır. 480 eski büyük CPU’lar genellikle 500-600 aralığındadır. Yine, her iki çip de bir hız canavarı değildir. Her neyse, bu özel cihaz 6 GB RAM ile geliyor, ancak başka yapılandırmalar da olabilir. Şimdiye kadar Flipkart, hem vivo T2 hem de T2x’in 1.300 nit tepe parlaklığına ve 360 ​​Hz dokunmatik örnekleme oranlarına ve yüksek yenileme hızlarına (muhtemelen 120 Hz, ancak kesin sayıları belirtmiyorlar) sahip olduğunu iddia ediyor. AMOLED ekran ile. Ayrıntılar, tam açıklamaya kadar 7, 9 ve 11 Nisan’da açıklanacak.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23’te Şok Değer Kaybı! Daha Çıkalı Ne Kadar Oldu ki?