Vivo Y27 Serisiyle Fark Yaratacak: İşte Detaylar!

Vivo Y27

Vivo Y27 modeli yakında piyasaya sürülecek. Önümüzdeki dönemlerde ise Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Vivo Y35 5G modelinin tanıtılacağı tarih ve fiyat bilgisine ilişkin bazı iddialar ortaya atılmıştı. Fakat henüz bir kesinlik söz konusu değildi. Sonunda Daha fazla ayrıntı sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak olan, daha sonrasında ise Türkiye’ye de gelmesi beklenen Vivo Y27 serisi hakkında tüm detaylar.

Vivo Y27 Serisiyle Fark Yaratacak: İşte Detaylar!

Vivo, Aralık 2014’te Snapdragon 410 SoC ile piyasaya sürdüğü Y27 4G modelinden sonra Tayland NBTC tarafından onaylanan yeni bir sürüm üzerinde çalışıyor. Ayrıca, NBTC’den sertifika alan vivo, Y27 5G modelini de kullanıcılarla buluşturacak. Yeni 4G versiyonu model kodu V2249‘a sahipken, 5G varyantı V2302 model numarasına sahip olacak.

Vivo Y27

Taylandlı onay makamı, bu akıllı telefonların özelliklerini açıklamasa da yakın zamanda yapılan bir sızıntı, yeni vivo Y27 serisinin Helio G85 SoC, 6.64 inçlik çentikli ekran ve 50 MP birincil kamera gibi özelliklerle donatılmış olabileceğini gösterdi. Ayrıca, yan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı da biyometrik kimlik doğrulama için kullanılabilecek.

Vivo Y27

Y27 4G‘nin sızdırılan görüntüleri, Hindistan’da yeşil, bordo ve siyah renk seçenekleriyle bu ayın sonlarında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Vivo’nun Hindistan şubesinin yakında Y27 4G için başlatacağı promosyon kampanyası, akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Vivo, Y27 serisiyle kullanıcılara yenilikçi teknolojiler ve gelişmiş özellikler sunmaya devam ediyor. Y27 4G ve Y27 5G modelleri, güçlü işlemcileri, geniş ekranları ve yüksek çözünürlüklü kameralarıyla dikkat çekiyor. Vivo’nun kullanıcı odaklı tasarımları ve kaliteli performansı, bu yeni modellerin başarılı olmasını sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde yeni serinin Türkiye ihtimali hakkında yeni gelişmeler sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> YouTube Ekran Kilitleme Özelliğiyle Video Deneyimini Geliştiriyor