Vivo V25 Pro Satışa Çıkıyor: Türkiye’ye Gelebilir!

Realme V25 Pro

Vivo V25 Pro modelinin piyasaya sürüleceği tarih belli oldu. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Vivo V25 Pro modeline ilişkin birçok ayrıntıya sahip olmuştuk. Artık söz konusu modelin Hindistan’da satışa sunulacağını belirtelim. İşte detaylar.

Vivo V25 Pro Satışa Çıkıyor: Türkiye’ye Gelebilir!

Vivo V25 Pro modelinin ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman Vivo V25 modeline benzer bir tasarım anlayışını hakim olduğunu görmekteyiz. Ön panelinde delikli ekran tasarımı ile bizleri karşılayan modelin 120 Hz tazeleme oranına sahip bir panele sahip olduğunu da ekleyelim. Bununla beraber AMOLED ekran teknolojisine yararlanacak model 6.56 inçlik bir panel ile bizleri karşılıyor.

Realme V25 Pro

Vivo V25 Pro modelinin teknik özellik tarafına baktığımız zaman MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 1300 yonga setinin bizleri karşılığını görmekteyiz. Aynı zamanda bu yonga setini desteklemek için ise 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı bulunacak. Tabii ki Vivo’nun kendi arayüzünde sanal RAM desteğinin de olduğunu biliyoruz. Bu sayede en az 15 GB RAM kapasitesi bulunacaktır. Kamera tarafına baktığımızda ise 64 MP ana kameranın yanı sıra 8 MP ultra geniş açı lens ve 2 MP makro lens bulunacak. Ön panelde bulunan kamera ise 32 MP çözünürlüğünde

Vivo V25 Pro modelinin pil tarafına baktığımızda 4830 mAh’lik bir kapasiteye sahip olan modelin 66W hızlı şarj desteğine de sahip olduğunu ekleyelim. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek olan modelin 450 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı biliniyor. Türkiye’ye geldiği taktirde 8000 TL’lik bir fiyat etiketi bulunabilir. Tabii ki Bu fiyatın üzerine vergiler ve bayi karları eklendiği zaman en az 14-15 bin TL’lik bir fiyat etiketinin bizleri karşılaması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> YouTube Tesla Videosunu Kaldırdı: Nedenine Çok Şaşıracaksınız