Vivo V30 Pro İçin İlk Detaylar Geldi

Çinli teknoloji şirketi Vivo, Android akıllı telefon pazarında yeni bir modelle boy göstermeye hazırlanıyor. Gizmochina’daki bilgilere göre şirket, yakın zamanda Vivo V30 Pro modelini resmen tanıtabilir. Şirket, zaten yakın zamanda V30 Lite ve V30 modellerini tanıtmıştı. Eh, artık sırada V30 Pro’nun olduğunu düşünmek zor olmasa gerek. İşte detaylar.

Vivo V30 Pro, yakın zamanda resmiyet kazanabilir. Henüz şirketten resmi bir açıklama yok ama bu yeni modele dair ilk detaylar resmi Bluetooth sitesinde görüldü. V2319 model numarasıyla görülen telefon, muhtemelen Bluetooth 5.3 kablosuz bağlantı ve veri aktarım standardına destek verecek. Bu sayede düşük gecikme süresi, kaliteli ses aktarımı ve düşük pil tüketimi gibi avantajlar elde edilebilecek.

Vivo V30 Pro’da ne gibi özellikler olabilir?

Bilmeyenler için Vivo V29 Pro, Vivo S17 Pro’nun yeniden adlandırılmış ve düzenlenerek satışa sunulmuş versiyonuydu. Dolayısıyla benzer bir durum V30 Pro’da da olabilir. Yani Vivo S18 Pro, yeniden düzenlenerek bu yeni isimle satışa sunulabilir.

Yani yeni telefonumuzda 6.78 inç değerde, FHD+ çözünürlüklü ekran olabilir. Amoled teknolojisi tercih edilebilir ve görüntü tazeleme değeri olarak da 120Hz değeri sunulabilir. Böylece büyük ekranda akıcı görüntüleme, hem oyun oynama hem de video izleme deneyimlerinde elde edilbilir.

Vivo V30 Pro İçin İlk Detaylar Geldi

Çipset olarak MediaTek Dimensity 9200 çözümü tercih edilebilir ki bu yüksek performanslı bir çözüm. Dolayısıyla oyun ve uygulama çalıştırma performansı tarafında bir sorun yaşanmayacaktır diye düşünüyoruz. Tabii işin içine 12GB RAM ve 256GB dahili depolama faktörlerini de ekledikten sonra.

Telefonun arka tarafında 50+50+12MP’den oluşan üçlü kamera sistemine yer verilebilir
50MP ana kamerada OIS, yani optik görüntü sabitleme özelliği olabilir. Bu da hareketli fotoğraf ve video çekimlerinde, özellikle de gün ışığı çekimlerinde net sonuçlar anlamını taşıyor kâğıt üzerinde. Ultra geniş açılı kamera ve telefoto kamera desteğiyle de güzel fotoğraflar ve videolar çekilebilir.

Ürünün 5000mAh pil değeri ve 80w kablolu hızlı şarj desteği de sunması bekleniyor.

Yeni detaylar oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

İlgili Haberler

>> Yeni iPhone SE’de Sevilen Özelliğe Yer Verilebilir