Vivo X Fold Plus Sızdırıldı: Şimdi Samsung Düşünsün!

Vivo X Fold Plus

Vivo X Fold Plus katlanır akıllı telefon hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Türkiye ihtimalli yeni katlanır telefon modeli hakkında tüm detaylar.

Son yıllarda farklı telefon formlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle katlanabilir telefon piyasasında her yıl farklı modeller tanıtılıyor. Fakat katlanır akıllı telefon piyasasının başına Samsung’un olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Huawei, Mate X ve Mate Xs modelleri ile kullanıcıların karşısına çıksa da, söz konusu modellerin Samsung’un katlanabilir forma sahip akıllı telefonları kadar ilgi görmedi. Toplamda 6 model ile karşımıza çıkan Samsung, Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri ile piyasaya yön vermeye devam ediyor. Vivo’nun ise yeni katlanır modeli X Fold Plus hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok sızıntıya şahit olduğumuz modelin, bazı tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri de sızdırıldı. İşte Google Play desteklenen cihazlar listesinde ortaya çıkan yeni katlanır model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo X Fold Plus Sızdırıldı: Şimdi Samsung Düşünsün!

V2229A model numarasına sahip olan Vivo’nun yeni katlanır modelinin X Fold S ismine sahip olacağı iddia ediliyordu. Sonunda yeni modelin ismi netleşti. Uzun süredir beklenen Vivo’nun amiral gemisi katlanır modeli Vivo X fold Plus ismine sahip olacak. Google Play desteklenen cihazlar listesinde ortaya çıkan modelin, bazı teknik detayları da ortaya çıkmış durumda. Bununla beraber söz konusu katlanır modelin ülkemize de giriş yapacağına dair iddialar mevcut.

Vivo X Fold Plus

80W’a kadar hızlı şarj destekleyeceği ortaya çıkan Vivo X Fold Plus, GeekBench listelerinde görüldü. Ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde yeni modelini Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisine sahip olduğunu görmekteyiz. Bununla beraber bu işlemciyi desteklemek için ise 12 GB RAM desteği de bulunuyor. Ekran tarafına baktığımızda 120 Hz tazeleme oranına sahip bir panelin bizleri karşılayacağını da belirtelim. Genel olarak söz konusu modeli değerlendirdiğimiz zaman, amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon olarak nitelendirebiliriz. GeekBench listelerini incelediğimizde ise tek çekirdeklide 1.319, çok çekirdeklide ise 4.045 puan aldığını görüyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> ABD Çin’e Yeni Yasaklar Uygulayacak: Herkes Endişeli