Vivo X100 Kanlı Canlı Görüntülendi: En Güçlü Kameralı Telefon!

Vivo X100

Vivo X100 serisi kanlı canlı görüntülendi. İşte Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Çin merkezli teknoloji devi Vivo, yaklaşmakta olan X100 serisinin piyasaya sürülmesi ile ilgili heyecanı artırıyor. Lansman tarihi yaklaştıkça, yeni telefonun tasarımı hakkında daha fazla bilgi gün yüzüne çıkıyor. İnternette ortaya çıkan sızıntılar ve paylaşılan görseller, kullanıcıların cihazın estetiği ve teknik özellikleri hakkında öngörülerde bulunmasına olanak tanıyor. Vivo’nun yakında gerçekleştirmesini beklediğimiz küresel lansmanda tanıtılacak olan Vivo X100 modeli kanlı canlı fotoğraflarda ortaya çıktı. Bir Weibo kullanıcısının paylaştığı görüntü, X100’ün görünümüne dair ilk somut kanıtlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Vivo X100 Kanlı Canlı Görüntülendi: En Güçlü Kameralı Telefon!

Söz konusu cihaz, açık mavi bir renge sahip olup, önceki sızıntılarda bahsedilen ışıltılı, eşmerkezli desenin oldukça belirgin olmadığı görülüyor. Yine de, cihazın arka camının dalgalı formları önceki görsellerle uyumlu bir yapı sergiliyor. Dikkat çeken detaylardan biri ise cihazın kamera bölümü.  X100’ün kamera adasında öne çıkan halka detayı, önceki sızıntılar ve renderlarda tam olarak yer almıyor. Özellikle kamera sensörlerinin etrafındaki halkaların olmaması, yansıma veya ışık oyunları nedeniyle belirgin olmayabileceğini düşündürüyor. Bu durum, kullanıcıları heyecanlandıran ve merak uyandıran bir nokta olarak öne çıkıyor.

Vivo X100

13 Kasım’da gerçekleşecek olan tanıtım etkinliği, merakla beklenen X100 serisinin tüm sırlarını gün yüzüne çıkaracak. Vivo’nun bu yeni serisi, kullanıcılarını tasarımı, özellikleri ve performansı ile heyecanlandırma potansiyeline sahip. Lansmanın yaklaşmasıyla birlikte, cihazla ilgili sızıntılar ve tahminler artarken, meraklı bekleyiş devam ediyor.

Yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat Vivo’nun Türkiye pazarında bir hayli etkin rol oynadığını biliyoruz. Bu yüzden markanın yeni amiral gemisi serisinin Türkiye’ye giriş yapmasını bekliyoruz. Seriye ait tüm modeller hakkında neredeyse tüm detaylar sızdırıldı. Önümüzdeki günlerde, küresel lansmanın da gerçekleşmesiyle birlikte yeni modellerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Vivo X100 hakkında gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> ChatGPT Rakibi xAI Neler Sunacak? Musk Açıkladı