VMware çoklu bulut çağı için yeni inovasyonlar sunuyor

VMware çoklu bulut çağı için yeni inovasyonlar sunuyor

PAYLAŞ
VMware vRealize bulut yönetim platformu VMware, güvenlik duvarı, VMware Yazılım Tanımlı Güvenlik Duvarı Mobil dünya kongresi Mobile World Congress VMware, AWS Outposts Dijital dönüşüm, bankacılık sektörü, Vmware,

VMware, VMworld 2018 Avrupa’da, kurumlar ve hizmet sağlayıcılara yönelik üç önemli bulut ürün ve hizmetinin tanıtımını yaptı. 

VMware, VMworld 2018 Avrupa’da, kurumlar ve hizmet sağlayıcılara yönelik üç önemli bulut ürün ve hizmetinin tanıtımını yaptı. VMware müşterilerine daha çok kurulum opsiyonu ve yeni Kubernetes desteği sunan Cloud Foundation’ın yeni sürümünü; Cloud on AWS için yeni felaket kurtarma yeteneklerinin yanı sıra 2018’in 4’üncü çeyreğinde başlayacak Avrupa ve Amerika’daki hizmetlerini genişlettiğini; ve Cloud Provider programının Avrupa’da yakaladığı ivmeyi ve VMware Cloud Verified iş ortaklarının global büyümesini duyurdu.

Bu ürün ve hizmetlere ek olarak, kurumların hibrit bulutu hayata geçirmelerini hızlandırmak ve müşterilerin yeni iş hacmi ve büyümesi elde etmesine yardımcı olmak için; IBM ve VMware yeni teknolojik işbirliklerini açıkladı. Bu işbirliği iş yüklerinin sorunsuz bir şekilde buluta taşınmasını ve genişletilmesini sağlayacak ve kurumların kurum içi, özel bulut ya da genel bulut olmak üzere nerede kurulum yaptığından bağımsız olarak konteynerlerle uygulamaları modernize etmelerini mümkün kılacak.

Günümüzün çoklu bulut çağında; kurumlar, makine öğrenme, Kubernetes ve gelişmiş analitikler gibi yeni teknolojilerin hayata geçirilmesinin yanı sıra büyüyen uygulama setlerini desteklemek için hibrit bulut ve yerli genel bulut olmak üzere iki yaklaşımdan yararlanıyor. Yerli bulut operasyonlarının ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra; hibrit bulut imkanlarını da geliştirerek kurumların ve bulut hizmet sağlayıcılarının çoklu bulut yolculuklarının tamamını kapsayan çözümlere yatırım yapıyor.

Huawei ve Microsoft bulut bilişim için güçlerini birleştiriyor


CEVAP VER