VMware entegre hibrit bulut hizmetlerini genişletiyor

VMware entegre hibrit bulut hizmetlerini genişletiyor

PAYLAŞ
VMware vRealize bulut yönetim platformu VMware, güvenlik duvarı, VMware Yazılım Tanımlı Güvenlik Duvarı Mobil dünya kongresi Mobile World Congress VMware, AWS Outposts Dijital dönüşüm, bankacılık sektörü, Vmware,

VMware, VMworld 2018 Avrupa’da bulut ortamlarını daha kolay kurulum ve yönetmeleri için müşterilerine yardımcı olmasını sağlayacak entegre hibrit bulut hizmet ve ürünlerinin yeni sürümlerini duyurdu.

VMware, Cloud Foundation 3.5’i duyurarak müşterilerine daha iyi kurulum opsiyonu, yeni Kubernetes desteği ve VMware’ın öncü altyapı ve yönetim portföyünün son inovasyonlarını ulaştırıyor. VMware Cloud Foundation, bilişim, depolama, networking, güvenlik ve hibrit bulut ortamlarında kurumsal uygulamalarını çalıştırmasını sağlayan bulut yönetimi için kapsamlı ve yazılım tanımlı hizmetlerle müşterilerine entegre bir hibrıt bulut ortamı oluşturmanın en hızlı yolu sunuyor.

Günümüzün çoklu bulut çağında; kurumlar hibrit bulut ve yerli genel bulut olmak üzere iki yaklaşımı benimsiyorlar. Aynı zamanda bu yaklaşımlarla büyüyen uygulama setlerinin yanı sıra öğrenen makineler (ML), Kubernetes ve gelişmiş analitik gibi yeni teknolojilerin benimsenmesini destekliyorlar. Her biri benzersiz olan ve aynı kurum içinde, aynı anda yer alan bulut modelleri birbirini tamamlıyor. Hepsinin merkezinde ise kurumlara inovatif hizmetler sunma amacı bulunuyor. VMware çoklu bulut hizmetlerine değinen çözümlere yatırım yapıyor, veri merkezinden buluta, buluttan sınıra hibrıt bulut hizmetlerini geliştiriyor ve yerli genel bulut işlemlerinin ihtiyaçlarına değiniyor.

Entegre Sistemler Kurumsal Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı John Gilmartin; konuyla ilgili ; “Hibrit bulutu hizmete almanın ve yönetmenin en kolay yolu olan VMware Cloud Foundation; VMware’ın hibrit bulut stratejisinin merkezinde yer alıyor. Hizmet ve ürünümüz ispatlanmış; kapsamlı bulut altyapı ve yönetimini en geniş ve en çok talep alan hibrit bulut ortamlarına ulaştırıyor. Böylece özel bulut; genel bulut ve sınır senaryoları için tutarlı altyapı ve işlemler sunuyor. Müşterilerinin geniş ihtiyaç yelpazesini desteklemeye yardımcı olmanın yanı sıra; mevcut yatırımlarını korumak için VMware Cloud Foundation 3.5, müşterilerinin hibrit bulut stratejilerinde kendisini benimsemesi ve entegre etmesi için artırılmış esneklik sunacak” dedi.

Qualcomm ‘dan dünyada bir ilk


CEVAP VER