VMware, Microsoft ile işbirliği yapıyor

VMware, Microsoft ile işbirliği yapıyor

PAYLAŞ
VMware vRealize bulut yönetim platformu VMware, güvenlik duvarı, VMware Yazılım Tanımlı Güvenlik Duvarı Mobil dünya kongresi Mobile World Congress VMware, AWS Outposts Dijital dönüşüm, bankacılık sektörü, Vmware,

Microsoft Azure Virtual WAN ile VMware NSX SD-WAN by VeloCloud, optimize edilmiş ve otomatik şube bağlanırlığı sunmak için Virtual Cloud Network’ü Microsoft müşterilerine dek genişletiyor. 

VMware NSX SD-WAN by VeloCloud ürününün Microsoft Azure Virtual WAN ile entegre edileceğini duyurdu. Bu entegrasyon, tüm sektörlerden Azure’da kaynağı bulunan şirketlerin şubeleri ile daha sade; otomatik ve yüksek performanslı bağlantı kurmasını sağlayacak. Bu yeni çözüm, müşterilerin VMware NSX SD-WAN ve VMware NSX Data Center kullanarak Azure’da çalışan iş yüklerine bağlanabilmeleri için; mevcut yeteneklerini genişletecek ve müşterilerin şubeden Azure’a kapsamlı bağlantı ve son derece ayrıntılı güvenlik elde etmelerini sağlayacak.

SD-WAN ve bir Virtual Cloud Network (Sanal Bulut Ağı) mimarisi kullanarak ağlarını yeniden tasarlamalarına imkan tanıyacak. Çözüm, dünya genelinde 130’dan fazla uç siteye veya varlık noktasını kapsayan Azure Virtual WAN’ı, NSX SD-WAN by VeloCloud’un sunduğu optimizasyon; son derece ayrıntılı güvenlik ve kurulum kolaylığı ile buluşturuyor. NSX SD-WAN, son aşamadaki bağlantılarda (last  mile links) sadeleştirilmiş ve uygun maliyetli şube-ofis bağlantısı sunarken; Virtual WAN ve ortak ağın Azure’a ve Azure yoluyla bağlanması sayesinde birçok avantaj sağlıyor.

VMware VeloCloud İş Birimi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sanjay Uppal, VMware ve Microsoft işbirliğini şöyle değerlendirdi: “Bulut çeviklik, elverişlilik ve hız demek. En iyi iş sonuçlarına ulaşmak için en doğru kaynakların en doğru zamanda kullanıldığından emin olmak demek. VMware’in bulut temelli SD-WAN çözümü Virtual Cloud Network (Sanal Bulut Ağı) mimarisinin bir parçası ve nerede olursa olsun uygulamaları, veriyi ve kullanıcıları koruyor ve onlarla bağlantı kurabiliyor. Bu çözümle birlikte, BT şirketleri, manuel karmaşık rotalama yoluna gitmeden, NSX SD-WAN’la yeni şubeler eklendikçe Microsoft bulut ortamına bağlanırlığı otomatize edebilecek. Bu yenilik, global, yüksek elverişliliğe sahip ve dağıtık ağ oluşturma ekonomisini ve işletim modelini kökten değiştirecektir.”

Elektronik sertifika sayısı 3 milyonu geçti


CEVAP VER