VMware, Workspace ONE platformundaki son yenilikleri tanıttı

VMware, Workspace ONE platformundaki son yenilikleri tanıttı

PAYLAŞ
VMware araştırması Carbon Avoidance Meter VMware, VMware Cloud on Dell EMC VMware vRealize bulut yönetim platformu VMware, güvenlik duvarı, VMware Yazılım Tanımlı Güvenlik Duvarı Mobil dünya kongresi Mobile World Congress VMware, AWS Outposts Dijital dönüşüm, bankacılık sektörü, Vmware,

VMware, VMworld Europe 2018’de müşterilerinin heterojen ortamları için modern yönetim ve güvenlik alanında ilerleme sağlamanın yanı sıra daha fazla uygulama ve cihazda daha zengin çalışan deneyimi yaratan zekâ odaklı VMware Workspace ONE platformuna getirdiği yenilikleri duyurdu.

VMware, VMworld Europe 2018’de müşterilerinin heterojen ortamları için modern yönetim ve güvenlik alanında ilerleme sağlamanın yanı sıra daha fazla uygulama ve cihazda daha zengin çalışan deneyimi yaratan zekâ odaklı platformuna getirdiği yenilikleri duyurdu.

Ekosistemin iş ortağı çözümleriyle bağlantılı platform içi yenilikler ve entegrasyonlar sunan Workspace ONE, kurumların erişim sağlayabilecekleri platformların ve yeteneklerin kapsamını ve derinliğini artırmayı sürdürüyor.

VMware Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Son Kullanıcı Bilişiminden Sorumlu Genel Müdürü Shankar Iyer şöyle konuştu; “2018, Workspace ONE platformumuz için dönüştürücü bir yıl oldu. Workspace ONE Intelligence ve Workspace ONE Trust Network’ün daha önceki lansmanıyla endüstrinin ilk zekâ odaklı dijital işyeri platformunu tanıttık. VMworld U.S. 2018’de ise müşterilerin Windows 10’a tamamen geçiş yaparak Mac; iOS, Android ve Chromebook’ları benimsemelerini sağlamak üzere onların modern yönetim sistemlerine adapte olma süreçlerine ivme kazandırmak için yenilikler yaptık. Sunduğumuz bu yeniliklerle bugün sektörde faaliyet gösteren müşterilerde gördüğümüz heterojenliği tam olarak kucaklayan yeni yetenekler sunmaya son sürat devam ediyoruz. Yavaşlamaya hiç niyetimiz yok.”

Huawei ve Microsoft bulut bilişim için güçlerini birleştiriyor


CEVAP VER