Western Digital kurumsal çözümleri tanıttı

Western Digital kurumsal

Western Digital kurumsal çözümleri ile karşımıza çıktı. Western Digital, kurumsal alanda güvenliği üst seviyelere çıkarıyor.

Western Digital, en yeni gözetim çözümlerini, Türkiye pazarındaki distribütörleri ile iş birliği gerçekleştirerek ISAF 2019’da sergiledi. 

ISAF, Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği olarak İstanbul’un güvenlik ve emniyet alanında ticari bir merkez haline gelmesine 23 yıldır katkıda bulunuyor.

ISAF, Türkiye’de gözetim sektörünün büyümesinin bir kanıtı olarak görülüyor. Western Digital, odağı ‘görmekten’ çok ileriye bakmaya taşıyan uçtan çekirdeğe gözetim portfölyosu ile bu büyümede yerini aldı. 

ISAF 2019’da Western Digital’in Kurumsal Çözümleri Tanıtıldı

Western Digital’in stantta sergilediği önemli çözümler arasında; WD Purple HDD, WD Purple MicroSD, Western Digital Ultrastar HDD ve JBOD Ultrastar Data60 ve Data102 ürünleri vardı.

Western Digital kurumsal

WD Purple 12TB HDD, amaca yönelik yapay zeka (AI) özelliklerine sahip gözetim sınıfı bir sürücü.

İş Bankası İmeceMobil ile tarımda dijitalleşmeye katkı sağlıyor!

AI özelliklerine sahip yeni DVR ve NVR sistemlerinde, arka planda sürekli devam eden öğrenme ile yakalama anında AI ile tetiklenen olayların gerçek zamanlı olarak algılanmasını destekler.

7/24 kesintisiz video kaydı kapasitesine sahip olan WD Purple microSD kart, -25° ile 85° C arası sıcaklıkta çalışıyor.

Kurumsal sınıf bir çözüm ve masaüstü sürücülerden 10 kata kadar daha fazla iş yükü kapasitesine ve özel derin öğrenme teknolojisine sahip olan Ultrastar HDD’de ilgi çekici ürünler arasındaydı.

Ayrıca fuardaki standa yer alan JBOD Ultrastar Data60 ve Data102, hibrit depolama platformları, yeni nesil ayrıştırılmış depolama ve Yazılım Tanımlı Depolama (SDS) sistemlerinin ana unsurları olduğundan dikkat çekti.