WhatsApp iPhone uygulamasını güncelledi

WhatsApp iPhone uygulamasını güncelledi

WhatsApp
Google News Abone Ol

WhatsApp iPhone uygulamasını yeni özellikler ile bugün güncelledi. Güncelleme ile gelen yeni özellikleri çok seveceksiniz. İşte detaylar.

Facebook’un çatısı altında bulunan WhatsApp iPhone uygulamasında, kullanıcılarına bireysel sohbetler için yeni özel duvar kağıtları, açık ve koyu mod için ayrı arka planlar, çıkartma arama dahil olmak üzere harika yeni özellikler getiren büyük bir güncelleme yayınladı.

WhatsApp iPhone için yepyeni özellikler ile güncelleme aldı

Kullanıcılar bu güncelleme ile WhatsApp sohbetleri için zaten özel duvar kağıtları ayarlayabiliyor. Ancak aynı duvar kağıdı uygulama genelindeki tüm sohbetlerde gösteriliyor. Ayrıca bireysel sohbetler için özel duvar kağıdı ayarlama özelliği de en son WhatsApp güncellemesiyle sisteme ekleniyor.

WhatsApp’ta sahip olduğunuz her kişi veya grup için farklı bir duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz. Bu da kiminle konuştuğunuzu tanımlamayı daha da kolaylaştırır ve uygulama içindeki deneyimi daha kişisel hale getirir.

Duvar kağıtlarından bahsetmişken, WhatsApp güncellemesi, sohbetlerinizi daha benzersiz hale getirmek için daha da fazla arka plan getiriyor. Doodle duvar kağıdını sevenler için artık farklı renklerde daha fazlası var. Güncelleme, dünyanın dört bir yanından duvar kağıdı olarak kullanılabilecek çok sayıda doğa ve mimari görüntüsü ekleniyor.

WhatsApp

WhatsApp kullanıcılarına, açık ve koyu modlar için farklı görüntüleri duvar kağıdı olarak ayarlamak için yeni bir seçenek de sunuluyor. Yeni çıkartma araması, en sevdiğiniz çıkartmaları uygulamada daha hızlı ve daha kolay bulmanızı sağlıyor. Güncelleme ayrıca Dünya Sağlık Örgütü’nün artık tamamen animasyonlu olan “Evde Birlikte” çıkartma paketinin güncellenmiş bir sürümünü de getiriyor.

WhatsApp’ı App Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bahsedilen bu yeni özelliklerle ilgili güncelleme bugünden itibaren tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.

WhatsApp’ın 2021 yılında WhatsApp Web sürümü için de planları bulunuyor. Bu planlar arasında görüntülü ve sesli görüşmeleri bilgisayar ortamına getirmek yer alıyor. İlerleyen dönemlerde Web sürüm ile mobil sürüm arasındaki fark minimuma indirilecek.

WhatsApp’ın yeni özelliklerini kullanabilmek için App Store > Güncellemeler bölümünden uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

İlgili Haberler

Facebook Yayın İçi Reklamları Türkiye’de Başlatıyor

Facebook Çalışanlarının Aldığı Maaşlar Ortaya Çıktı: Rakamlar Dudak Uçuklatıyor!


CEVAP VER