Veeam, müşterilerine değer ve zaman kazandırmak için “with Veeam” programını kullanıma sundu

Veeam, müşterilerine değer ve zaman kazandırmak için “with Veeam” programını kullanıma sundu

PAYLAŞ

with Veeam programı sayesinde kullanıcılar, önde gelen depolama ve HCI tedarikçilerinin yeniliklerini, Veeam yedekleme ve veri yönetimi ile birleştirerek, müşterilere sınıfının en iyisi ikincil depolama çözümü sunabilecekler.

Veeam Software, müşterileri için genişletilmiş seçenekler ve  birleşik çözümler sunmak için with Veeam adını verdiği yeni bir girişim başlattı. Artık kullanıcılar Veeam yazılımlarını endüstri lideri depolama ve HCI altyapı donanım ve yönetim yığınlarıyla birleştiren kapsamlı ikincil depolama çözümleri ile kullanabilecekler. ExaGrid ve Nutanix, Veeam ile birlikte geliştirdikleri çözümlerini çoktan duyurdular.

Veeam, sürekli olarak daha sıkı entegrasyon seviyelerineihtiyaç duyan müşterilerine esnek bir çözüm sunmak için stratejik teknoloji ortaklarıyla birlikte çalışmış. Artık Veeam API’leri, geniş ekosistemi Veeam Available Platform tarafından desteklenen eksiksiz çözümler oluşturmasını sağlıyor ve isteyen kullanıcılar hem birincil hem de ikincil depolamayı Veeam’in veri yönetimi yığınıylarıyla birleştirebiliyor. “with Veeam” programı, kullanıcılara kolay ve hızlı bir şekilde tedarik edilmesi, satın alınması, kullanılması, ve yönetilmesi  için ikincil bir depolama çözümü sunabiliyor. Ayrıca kullanıcılar daha geniş ve derin entegrasyon noktaları sağlayarak bu stratejiyi temel alan veri koruma ihtiyaçlarını da karşılayabiliyorlar.

with Veeam programı sayesinde kullanıcılar, önde gelen depolama ve HCI tedarikçilerinin yeniliklerini, Veeam yedekleme ve veri yönetimi ile birleştirerek, müşterilere sınıfının en iyisi ikincil depolama çözümü sunabilecekler.

Nutanix ve ExaGrid ürünleri halihazırda kullanımda 

Ratmir Timashev konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Stratejimiz, karşılıklı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre daha iyi hizmet vermek. Ve geniş ortak ekosistemiyle birlikte çalışarak her zaman açık ve agnostik olmaktır. “with Veeam” programımızın duyurulmasıyla birlikte, bu stratejiyi kurumların işlerinde talep ettiği veri koruma, veri saklama, veri kullanılabilirliği. Ve veri yönetimi düzeylerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yeni zirvelere taşıyoruz. Nutanix, birkaç hafta önce with Veeam Nutanix Mine’ı açıkladı ve ExaGrid, Nisan ayında with Veeam ile ExaGrid Yedekleme’yi açıkladı. Bu, iş ortaklarının Veeam ile birleşik bir teklif oluşturmalarının kolay bir yolu. Bunun yanında gelecekte duyurulacak ek çözümler görmeyi de bekliyoruz.”

İş ortaklarının entegrasyon çabalarına ve hedeflenen müşteri segmentlerine bağlı olarak, “with Veeam” birleştirilmiş çözümler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere farklı pazar bölümlerinin değişen gereksinimlerine uygun çeşitli biçimler ve özellikler sunuyor.

  • Geniş çeşitlilikteki ortam boyutlarını ele almak. Ve Veeam Available Platform aracılığıyla tutarlı bir kurtarma özellikleri seti sağlamak için ölçek büyütme ve genişletme seçenekleri.
  • Tutma, kurtarma ve kullanılabilirlik hedefleriyle uyumlu ve işletme birimlerinin SLA beklentileriyle uyumlu olan doğru boyutlu bilgi işlem ve depolama.
  • Kurulu yazılımı ve doğru donanımı içeren tek bir SKU; Altyapı üreticilerinin fiyat listelerinden, birçok alıcının ve satıcının zaten kullandığı basit satın alma; ve destek için tek destek temas noktaları.

Konu hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşın.


CEVAP VER