Xerox Brenva HD Production Press ‘in üç cazip Özelliği

Xerox Brenva HD Production Press

Renkli inkjet sayfalara talebin 2022 yılına kadar beş katına çıkması beklenirken; baskı sağlayıcıları bu büyümeyi karşılayabilmek için inkjet cihazlarından daha fazla verimlilik ve esneklik bekliyor. Talebi karşılamak üzere Xerox, Brenva HD Production Press için çıktı kapasitesini %40 oranında artırdı, malzeme seçeneklerini genişletti ve sürekli çalışma için bobin besleme imkânı ekledi.                                                    

Yeni çift taraflı hız kiti ile Brenva HD çıktı hızı dakikada 197’den 275 A4 sayfasına çıkarıldı ve bu sayede baskı sağlayıcıları temel uygulama alanları için inkjet değer teklifinden, yüksek kaliteden ve yüksek verimden faydalanabiliyorlar. Brenva HD’nin artırılmış verimi ayrıca daha fazla işi daha hızlı yazdırmak üzere yeni yollar sunar. Yeni kit kitaplar ve kılavuzların yanında birçok ticari iş için çok önemli olan çift taraflı yazdırmayı hızlandırarak verimliliği artırır.  Kullanılan sayfa boyutuna bağlı olarak baskı sağlayıcıları Brenva HD Production Press ile şu anda dakikada 300 A4 baskıya ulaşabilmektedir.

Brenva HD Production Press ile üretim esnekliği 

Teknoloji ortağı Tecnau ile birlikte Xerox; 9 saate kadar kesintisiz sayfa beslemesi sunan Tecnau SheetFeeder BV bobin besleme sistemi sunuyor. Brenva HD bobin besleme seçeneği sunan ilk kağıt beslemeli inkjet baskı makinesidir ve bu sayede matbaalar tekrar kâğıt yüklemesi yapmadan çok daha uzun süre çalışabilmektedir.

Kitap, ticari ve doğrudan posta alanlarında 2022 yılına kadar inkjet sayfalarının üretiminde yıllık büyüme rakamlarının ikiye katlanması beklenmektedir. Brenva HD’nin artırılmış verimi ve yeni bobin besleme imkânı ile baskı sağlayıcılar üretim maliyetlerini düşürerek ve kapasitelerini artırarak karlılığı üst düzeye çıkarabilirler. 

Daha Fazla Uygulama, Daha Fazla Kar

Baskı sağlayıcılara yeni uygulamalar üretme fırsatları sunmak üzere Brenva HD artık 270 gsm’e kadar ağır malzemelere baskı yapabilmektedir. Posta kartları, kimlik kartları ve daha kalın ve ağır malzeme kullanan diğer işler gibi daha geniş uygulama yelpazesi Brenva HD ile artık hızlı ve verimli şekilde üretilebilir.

Facebook Hikayeler ’de reklam dönemi başlıyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here