Xiaomi Mi 11 Lite, renk seçenekleri ortaya çıktı! Türkiye’de yok satar

Xiaomi vs Apple mücadelesinde

Xiaomi Mi 11 Lite 22 Haziran’da tanıtılacak. Uygun fiyatlı Mi 11 modelinin tüm özellikleri ve renk seçenekleri belli oldu. İşte Mi 11 ailesinin en uygun fiyatlı üyesi olarak kullanıcılara sunulan modelin tüm özellikleri.

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Xiaomi, akıllı telefon serisi Mi 11’i duyurdu. Uzun süredir beklenen serinin bir hayli ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisi hala en iyi işlemciler arasında yer alıyor. Özellikle performans alanında önemli işler çıkartan modeli henüz ülkemize giriş yapmadı. Fakat bildiğiniz üzere serinin bir de Lite versiyonu mevcut. Söz konusu model, Mi 11 tasarımını beğenenler ve benzer tasarımı daha uygun fiyata yaşamak isteyenler için üretiliyor. Xiaomi’nin gerçekleştirdiği lansmanda Mi 11 Lite serisi de tanıtıldı. Söz konusu serinin iki farklı varyantı mevcut. Ülkemizde giriş yapacağına kesin gözüyle bakılan model ise Mi 11 Lite 4G olarak adlandırılıyor. İşte Xiaomi’nin yeni tanıttığı model hakkında tüm detaylar.

Xiaomi Mi 11 Lite, renk seçenekleri ortaya çıktı!

Xiaomi, geçtiğimiz yılın son günlerinde tanıttığı Mi 11 serisiyle bir hayli ilgi görmüştü. Aylar sonra yeni sızıntılar ile karşımıza çıkan Mi 11 Lite modeli de, kullanıcıları heyecanlandırmıştı. Bunun en büyük sebebi ise Mi 11 L,te modelinin, diğer Mi 11 modellerinden daha uygun fiyata sunulacak olması. Bu yüzden uygun fiyata Mi 11 serisi modeli almak isteyenler Mi 11 Lite modeline yöneldi.

Yeni cihazın renk seçenekleri, Toskana Coral, Caz Mavisi ve Viny Black renkleri ile ortaya çıktı. Xiaomi Hindistan Twitter esbabı, söz konusu modelin renklerini, hesbaında paylaştı. Ayrıca yeni modelin, ortalama, 270 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Cihazın tasarımına baktığımızda TENAA’da ortaya çıkan görüntüleri incelediğimizde, Mi 11 Lite olduğuna kesin gözüyle bakılan modelin M2101K9C model numarasına sahip olduğu görülüyor. Bununla beraber Mi 11 Lite modelinin tasarım detayları da ortaya çıkmış durumda. Arka tarafını incelediğimizde son derece ince bir kasaya sahip olduğunu görüyoruz. bunun yanı sıra Mi 11 modeli ile aynı olan bir arka kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Ön panelini incelediğimizde ise sol üste kameranın yerleştirildiği delikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor.

İlgili Haberler:

>> Yok artık! Bu telefon 160W şarj desteği sunacak: İşte detaylar

>> Xiaomi Kulaklık Modelleri Gümbür Gümbür Geliyor: Apple Geri Planda Kalabilir