Xiaomi Mi 11 Pro benzersiz tasarımıyla ortaya çıktı

Xiaomi Mi 11 Pro benzersiz tasarımıyla ortaya çıktı

Xiaomi Mi 11 Pro
Google News Abone Ol

Xiaomi Mi 11 Pro ortaya çıkan görüntüleri ve kamera özellikleri ile herkesi şaşırttı. Yakında tanıtılacak model hakkında işte detaylar.

Xiaomi’nin uzun süredir tanıtılması beklenen amiral gemisi serisi Mi 11’in, 2021 yılının ocak ayında tanıtılması bekleniyordu. Fakat ani bir karar ile yalnızca Mi 11 modeli 2020’nin sonunda tanıtıldı. İçinde barındırdı Snapdragon 888 işlemcisi ile, en güçlü akıllı telefonlar arasında yerini aldı. Serinin bu modelinin, daha çok performansı ile öne çıkacağı düşünülürken, bir sonraki model Mi 11 Pro hakkında da ilk detaylar gelmeye başladı. Ortaya çıkan haberlere göre Mi 11 Pro modelinin kamerası ve şık tasarımı ile ortaya çıktığını görmekteyiz. İşte Mi 11 Pro modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Mi 11 Pro hakkında neler biliyoruz

İlk olarak resmî olmayan, render görüntülerini incelediğimizde Xiaomi Mi 11 modelinin aksine dörtlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Kamerası ile kendisini büyüleyecek performansa sahip olacağı iddia edilen modelin, dörtlü kamera tasarımının bir hayli şık durduğunu söyleyebiliriz. Fakat söz konusu tasarımın gerçek tasarım olduğu henüz bilinmiyor.

Xiaomi Mi 11 Pro

Hakkında kesinleşen teknik detaylara baktığımızda ise, Mi 11 Pro modelinde, 108 MP ana kamera kullanılacağı iddia edilmekteydi. Fakat son sızıntılara göre serinin yeni modelinde 50 MP çözünürlüğünde birincil kamera kullanılacak. Bu ana kameranın dışında, 120x yakınlaştırma özelliği ile gelen bir telefoto lens olmak üzere toplam dört adet kamera kullanılacağı düşünülüyor. Diğer iki kameranın özellikleri hakkında henüz net bir sızıntı bulunmuyor.

Xiaomi Mi 11 Pro

Dikdörtgen kamera kurulumunun bulunduğu Mi 11 Pro‘nun, Mi 11 ile aynı ön yüzey tasarımına sahip olacağı düşünülüyor. Cihazın ortaya atılan bir diğer önemli özelliği ise, 120W ultra hızlı şarj desteğinin bulunacak olması.

Hakkında çoğu ayrıntı ortaya çıkan modelin ne zaman tanıtılacağına dair net bir tarih bulunmuyor. Fakat bir çok belge ve sızıntı ile art arda görmeye başladığımız modelin, önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Yakın zamanda serinin yeni modeli hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi Note 9T tanıtıldı: Bu fiyata çok satar!

>> Xiaomi Mi 11 Lite hakkında ilk detaylar ortaya çıktı!


CEVAP VER