Xiaomi Mix Fold 3 İçin Üzücü Haber Geldi!

Xiaomi Mix Fold 3

Xiaomi Mix Fold 3 modelinin yalnızca Çin pazarına özgü olarak kalacağı, Avrupa’ya açılmayacağı ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

.

Çoğu büyük akıllı telefon üreticisi artık bir veya birkaç katlanabilir cihaza sahip olurken, katlanabilir telefon pazarı istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Ancak, bu büyüme özellikle Çin pazarında gözlemlenirken, diğer ülkelerdeki seçenekler sınırlı kalıyor. Xiaomi Mix Fold 3 de bu sınırlı seçenekler arasında yer alacak.

Son haberlere göre, Xiaomi Mix Fold 3‘nin Çin dışında satışa sunulmayacağı belirtiliyor. Bu da Xiaomi hayranlarının ve katlanabilir teknolojiye ilgi duyan kullanıcıların hayal kırıklığı yaşamasına neden oluyor. Xiaomi M­ix Fold 3’ün uluslararası piyasalardaki eksikliği, katlanabilir cihazlara ilgi duyan kullanıcıların farklı bir seçeneğe sahip olamayacağı anlamına geliyor.

Xiaomi Mix Fold 3 İçin Üzücü Haber Geldi!

Henüz detayları tam olarak ortaya çıkmamış olsa da, Xiaomi Mix Fold 3’nin rekabetçi bir cihaz olacağı ve en son teknolojileri içereceği bildiriliyor. Sızıntılara göre, cihazın özellikleri arasında ekran altı selfie kamerası, 50W kablosuz şarj desteği, su ve toz koruması için IP derecelendirmesi ve periskop telefoto kamera gibi özellikler bulunacak.

Geçtiğimiz yılki Mix Fold 2’nin başarısı düşünüldüğünde, Xiaomi Mix F­old 3‘ün de büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor. Ancak, uluslararası kullanıcıların bu cihaza erişemeyecek olması, Xiaomi’nin katlanabilir cihazlarının popülerliğini genişletme potansiyelini sınırlıyor.

Xiaomi Mix Fold 3

Batı pazarlarında da katlanabilir cihazların popülerlik kazandığı bir dönemde, Xiaomi Mix Fold 3’ün sadece Çin’de satışa sunulacak olması dezavantajlı bir durum olarak görülüyor. Özellikle Samsung Galaxy Fold serisi gibi rakipler, dünya genelinde satış yaparken, Xiaomi Mix Fol­d 3′ün sınırlı pazarda kalması hayal kırıklığı yaratıyor.

Bu gelişme, katlanabilir telefon teknolojisi meraklılarının farklı seçeneklere erişme isteğini karşılamada sınırlamalar getiriyor. Katlanabilir cihazlarla ilgilenen kullanıcılar, Xiaomi Mix Fold­ 3‘ün sunduğu yenilikleri deneyimlemek için farklı alternatifler aramak zorunda kalacaklar. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye gibi farklı pazarlara açılıp açılmayacağına dair daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> PlayStation 5 Slim Çıkış Tarihi İçin Microsoft’tan Bilgi Geldi

. . . .