Xiaomi Mix Fold 3 Beklenen Özelliği Getiriyor!

Xiaomi Mix Fold 3

Xiaomi Mix Fold 3 katlanabilir ekranlı akıllı telefon, uzun süredir hakkında yazılıp çizilen o özelliği sevenleri ile kavuşturacak. İşte detaylar.

. .

Akıllı telefon piyasasında her markanın öncülük ettiği hususlar olduğu nnu biliyoruz. Örneğin katlanabilir akıllı telefonlarda Samsung’un piyasanın başını çektiğini ve öncü olduğunu söyleyebiliriz. ZTE’nin de yine bu konuda ilgi gören bir özelliği bulunuyor. Söz konusu markanın Axon serisine ait son yıllarda tanıtılan tüm telefonlar ekran altı kamera teknolojisi ile gelmişti. Fakat tam olarak başarılı olamasa da gelecekse söz konusu özelliğe sahip olacak telefonların kullanacağı teknolojilere ışık tutmuş oldu.

Daha sonrasında Samsung’un Galaxy Z Fold modelinde de benzer bir özellik görmüştük. Fakat pikseller rahatlıkla sayılabildiği için bu hamlenin de kısmen başarısız olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki dönemlerde tanıtılması beklenen Mix Fold 3 modeli de Under Display Camera adı verilen ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Xiaomi Mix Fold 3 Beklenen Özelliği Getiriyor!

Mix Fold 3 ile Xiaomi’nin Mix Fold serisi bu yaz yeni bir üye kazanacak. Yaklaşan cihazın bir Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve bir periskop kameranın yanı sıra uygun bir IP dereceli su geçirmez kasaya sahip olduğu söyleniyor. Güvenilir kaynak Digital Chat Station, Mix Fold 3 için sızan en son özellikleri yayınladı. Bu, ana katlanır ekranın, Mix Fold’un ilk iki neslinde olmayan bir ekran altı (UD) kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Xiaomi Mix Fold

Xiaomi Mix Fold 3‘ün bir ekran altı kamera teknolojisi ve 50W kablosuz şarj ile geleceği söyleniyor. Bu yeni sızıntı, 5x periskop lens, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 50W kablosuz şarj hakkında daha önce çıkan raporları da doğruluyor. Ayrıca yeni gelen bilgilere göre Xiaomi’nin Mix Fold 3 Explorer ile kombinasyon halinde tanıtılabileceğini söylüyor. Yaklaşan Xiaomi konsept telefonu hakkında şu anda belirli bir ayrıntı yok. Xiaomi, Mix Fold 3‘ü Ağustos ayında piyasaya sürmeyi planlıyor. Önümüzdeki günlerde markanın yeni katlanır modeli hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Google Play Güvenli mi? Telefonunuza Virüs Girebilir!

. . . . .