Xiaomi Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Nasıl Yüklenir? Detaylı Anlatım!

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Nasıl Yüklenir? Detaylı Anlatım!

Xiaomi Redmi Note 8 Pro güncellemesi
Google News Abone Ol

Herkesin en çok tercih ettiği akıllı telefonlar içerisinde yer alan Xiaomi Redmi Note 8 Pro, güncellemesi ile kendisinden yine çok konuşturacak gibi görünüyor. Orta segmentin kullanışlı cihazlarından birisi olan bu model söz konusu güncellemeler olunca performansı genellikle iyi oluyor. Peki bu yeni güncelleme nasıl yüklenir? Sizin için detaylıca anlattık.

Fiyat-performans anlamında büyük bir bir memnuniyet yaratmayı başaran bu yeni model, ilk çıktığı günden beri hep konuşuldu. Sadece performansı açısından bile büyük bir dikkat çektiği söylenebilir. Çin merkezli teknoloji devi her ne kadar sadece akıllı telefon üretmese bile yine de şimdilik cihaza gelen güncellemeyi incelemeye alıyoruz. Öncelikle yeni güncellemenin büyük avantajlar sağladığını baştan söylemek gerekiyor.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro güncellemesi nedir ve nasıl alınır?

Redmi Note 8 Pro, MediaTek Helio G90 işlemcisi ile birlikte son derece hızlı bir performans sergilemeyi başardı. Bazı cihazlar her ne kadar yüksek özelliklere sahip işlemciler kullansa bile yine de ciddi bir hıza ulaşamıyor. Bu cihaz ise her ne kadar güncelleme alsa dahi, daha öncesinde de hızlıydı. Yeni güncelleme bunda iyi bir artış sağlayabilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro güncellemesi

Bundan sadece 1 ay kadar önce Android 10 işletim sistemi tabanlı MIUI 12 arayüz güncellemesi bu cihazlara dağıtılmıştı. Böylece yazılım tarafındaki bazı açıklar kapatıldı. Türkiye’deki Xiaomi Redmi Note 8 Pro güncellemesi ile birlikte, artık cihazlar eskisine göre daha da güvenlikli olacak. Şirket; birçok yazılım ve güvenlik açığını kapatmayı başardı. Böylece eskisine göre ele geçirilmesi daha zor bir cihaz ortaya çıktı.

Redmi Note 8 Pro kullanıcıları öncelikli olarak bu güncellemeyi otomatik alacak. Ancak bazı nedenlerden dolayı güncelleme almanız mümkün olmayabilir. Eğer güncellemeyi otomatik almadıysanız izlemeniz gereken yol oldukça basit. Xiaomi Note 8 Pro güncellemesi için ilk olarak telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin. Hemen ardından Telefon hakkında kısmını seçin. Oradan da MIUI sürümü bölümünü seçmenizle birlikte yeni güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncelleme ile ilgili tüm problemlerinizde bizlere yorumlar kısmından danışabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> İnceleme: Xiaomi Redmi Note 9 Pro 3000 TL Altında En iyi Alternatif mi?

>> 37 gün kullanım süresi sunan Amazfit Neo tanıtıldı!


1 YORUM

  1. Mrb hocam note 8 pro aldım global versiyon aldığım yer 15 _20 gün sonra gel IMEI atalım dedi yani daha IMEI atılmadı güncelleme geldiğini gördüm ve şuan guncelliyorum bir sıkıntı ölümü şuan yukleniyor

CEVAP VER