Xiaomi Satış Rekoru Kırdı: Hem de İlk Günden!

Redmi Note 12

Xiaomi satış rekoru kırdı. İşte önümüzdeki günlerde ülkemize de gelmesi beklenen fiyat performans odaklı seri hakkında tüm detaylar.

.

Ülkemizde uygun fiyatlı akıllı telefonlar, sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle Redmi Note serisi modelleri, de fiyat performans odaklı uygun fiyatlı akıllı telefonlara en büyük örneklerden biri. Çünkü hem işlemci, kamera gibi konularda, rakiplerine meydan okuyacak özellikler ile karşımıza çıkarken, hem de bu özellikleri piyasadaki benzer özelliklere sahip modellere göre daha ucuza satışa sunuyor.

Geçtiğimiz hafta Xiaomi, Çin’de gerçekleştirdiği lansmanda Redmi Note 12 serisini tanıtmıştı. Söz konusu serinin en önemli özelliği ise serinin en güçlü modeli olan Redmi Note 12 Pro+ cihazının OIS desteği ile geliyor olmasıydı. Çünkü söz konusu seri genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile geldiği için, genellikle üst segmentte görmeye alışık olduğumuz özelilere sahip olmuyordu. Bu özelliklerin en temeli ise OIS. Artık Redmi Note serisi, üst segmnet cihazlarda da bulunan özellikle ile gelecek. Fakat bunu yaparken hala fiyat etiketini koruyacağını, uygun fiyatlı akıllı telefon politikasından vazgeçmeyeceğini belirtelim.

Xiaomi Satış Rekoru Kırdı: Hem de İlk Günden!

Xiaomi Satış Rekoru

Xiaomi satış rekoru kırdı. Geçtiğimiz günlerde Redmi Note 12 serisine ait tüm modeller satışa sunulmuştu. Xiaomi tarafından açıklanan verilere göre daha ilk günden 350.000 satış verisini yakaladı. Bu seride 350.000’lik satışa sahip olan modelin Redmi Note 12 olduğunu da belirtelim. Bununla beraber seriye ait diğer modeller de birbirinden güçlü özellikler ile geldiği için, özellikle serinin Pro+ modelinin daha fazla satış rakamına ulaşması hedefleniyor.

Ayrıca serinin en güçlü modelinde 210W hızlı şarjın gelmesi de satışların artmasındaki en önemli etkenlerden biri olacaktır. Seriye ait tüm modellerin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Genellikle Redmi Note serisinin, ülkemizde en çok satışa yapan Xiaomi serisi olduğunu biliyoruz. Yeni eklenen özellikler ile birlikte Xiaomi, Türkiye pazarındaki Redmi Note başarısını sürdürecektir. Önümüzdeki günlerde yeni modellerin Türkiye’ye geliş tarihi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Xiaomi satış rekoru kıran Note 12 serisi hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Galaxy S23 Ön Sipariş Posteri ve Detayları

. . . . .