Yeni kablosuz kulaklık TCL S600 satışa sunuldu. İşte detaylar…


Günlük hayatın önemli kısmı hareket halinde geçtiği için kulak içi konfor, sorunsuz dinleme, üstün bağlantı ve uğraş gerektirmeyen şarj imkanlarını sunan doğru kulaklıkları tercih etmek çok önemli. Yeni kablosuz kulaklık TCL S600 ile bu konforu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Yeni kablosuz kulaklık TCL S600 akıllı şarj ve uzun batarya ömrü sunan bir cihaz. Kulaklıklar ve dinleme cihazları, kullanıcıların müzik, haber dinleme ve sesli eğlence ürünlerini deneyimleme sürecinde kritik bir rol oynuyor.

Birçok kişi kulaklığını her gün birkaç saat kullansa da özellikle koşu yaparken ya da telefonla görüşürken şarjın bitmesi sorun yaratabiliyor. Kablosuz kulaklık TCL MOVEAUDIO S600, tek bir şarjda 8 saate varan müzik çalma süresinin yanı sıra şarj kutusu kullanıldığında 32 saate varan batarya ömrüyle kullanıcıları hareket halindeyken dinleme süresinden fazlasını sunuyor.

TCL MOVEAUDIO S600 kablosuz şarjı da destekleyerek şarj etme sürecini daha da kolaylaştırıyor. Kulaklıkları kutuya yerleştirmek ve kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu şarj kutusuyla kulaklıkların tamamen şarj olmasını beklemek yeterli oluyor.

TCL S600 Kablosuz kulaklık cihazla hızlı eşlenebiliyor ve kulağa takıldığını tespit edebiliyor

Hızlı Eşleşme özelliği sayesinde kulaklıkları akıllı telefonla bağlama işlemi tek bir dokunuşla yapılıyor. Kullanıcının MOVEAUDIO S600 kulaklıkları çalıştırması, cihazları eşleştirme moduna alması ve bağlantıyı akıllı telefonlarından onaylaması yeterli oluyor. Kulaklıklar bu kadar kolay bir şekilde kullanıma hazır oluyor.

Kablosuz kulaklık çıkartıldığında müziği otomatik olarak duraklatan ve takıldığında otomatik olarak oynatmaya başlayan Akıllı Takma Takibi sayesinde kullanıcılar müziğin bir anını bile kaçırmıyor.

Aktif Gürültü Önleme (ANC), kalabalık bir metroda veya gürültülü bir sokakta bile kristal netliğinde müziğin keyfini çıkartmak ve sürükleyici bir dinleme deneyimi için arka plan gürültüsünü azaltıyor. kablosuz kulaklık TCL S600

Kullanıcılar ofis gürültüsünden rahatsız olmadan işine odaklanabiliyor. Ayrıca her kulaklıkta bulunan üç mikrofon sayesinde aramalar çok net oluyor. MOVEAUDIO S600 kulakiçi kulaklıklar, ses sinyalini almak ve çevresel gürültüyü azaltmak için dışa bakan iki mikrofon ve kulaklarınızın içinde iletilen sesi alan içe bakan bir mikrofon içeriyor. Bu ENC kulakiçi kablosuz kulaklık, etrafta neyin sesi olursa olsun, sürükleyici bir kalite sağlıyor.

Şeffaflık Moduyla Ne Duyacağına Kullanıcı Karar Veriyor
MOVEAUDIO S600 kablosuz kulaklık, Şeffaflık Modu’yla çok yönlü bir kullanım sunuyor. Kulaklığı çıkartmadan dışarıdaki sesi duyabilmek isteyen kullanıcılar, ANC modundan Şeffaflık Modu’na geçebiliyor. Şeffaflık modu, yakındaki kişinin sesini iyileştiriyor ve ayrıca arka plan gürültüsünü azaltıyor. Kullanıcılar ANC ve Şeffaflık modu arasında geçiş yapmak için kablosuz kulaklık üzerinde bulunan dokunmatik kontrolü kullanabiliyor.

Google Ses Asistanı ve diğer ses asistanları standart olarak telefonda yer alıyor ve aynı zamanda kullanımı kolay dokunmatik kontrolle destekleniyor ve oradan erişilebiliyor. Bu sayede akıllı telefon veya tablet üzerinden etkileşime geçmek kolaylaşıyor.

İlgili Haberler

>> TCL 20 SE inceleme. Bu telefon Türkiye’de üretildi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here