Yeni WhatsApp Güncellemesi Kullanıcıları Sevindirdi!

WhatsApp iPhone Güncellemesi

Yeni WhatsApp güncellemesi, geçtiğimiz haftalarda gelen bir özelliği artık daha iyi hale getiriyor. İşte yeni güncelleme hakkında tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda WhatsApp tarafında yeni özelliklerin kullanıcıların karşısına çıktığını biliyoruz. Her yıl yeni özellikler ile karşımıza çıkan WhatsApp, en son yayınlanan köklü güncellemede, sesli mesaj tarafında yeni özellikler kullanıcıların karşısına sunulmuştu. Son güncelleme sayesinde, sesli mesajları dinlerken hızlandırmak mümkün hale geliyordu. Bununla beraber geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir güncelleme ile, mesajlara emoji ile tepki vermek mümkündü. WhatsApp tarafından kullanıcılara sunlan yeni özellik sayesinde bu emoji yelpazesi genişliyor. Artık kullanıcılar, mesajlara tepki verebilmek için daha fazla emoji kullanabilecek. İşte yeni güncellemenin detayları.

Yeni WhatsApp Güncellemesi Kullanıcıları Sevindirdi!

Meta’nın da bünyesinde barınan Messenger uygulamasında ’emoji ile tepki verme’ özelliği yıllardır bulunuyordu. Messenger ile emoji ile tepki verme özeliğinin, yine kısıtlı emojilerden ibaret olduğunu belirtelim. Bununla beraber WhatsApp’ın en büyük rakibi olarak görülen Telegram platformunda da uzun süredir bu özellik kullanılıyor. Bu yüzden WhatsApp’ın bu özelliği kullanıcılara sunmak için geç kaldığını söyleyebiliriz.

WhatsApp yeni özelliği kullanıma

Tabii ki WhatsApp, geç olsun güç olmasın mantığı ile ilerleyip, söz konusu özelliği tüm WhatsApp kullanıcılarına sundu. Fakat yine de kullanıcılar tarafından eksik görülüyordu. Çünkü uzun süredir kullanıcıların beklediği özellik, yalnızca 6 emoji ile sınırlandırılmıştı. Fakat yeni WhatsApp güncellemesi ile artık WhatsApp kullanıcıları, istedikleri emoji ile tepki verebilecek.

WhatsApp’ın bazı özellikler konusunda geç kaldığını biliyoruz. Fakat en azından, geçtiğimiz aylarda gelen güncellemeye ek olarak yeni bir özelliğin ekleniyor olması güzel. Çünkü söz konusu güncelleme yayınlandıktan sonra çoğu WhatsApp kullanıcısı bu emojilerin yetersiz olduğundan bahsetmişti. WhatsApp’ın ise gecikmeden yeni özelliği getirdiğini görmekteyiz. WhatsApp, resmî Twitter hesabından müjdeyi kullanıcılar ile paylaştı. Fakat bu özelliğin, henüz tüm kullanıcılara ulaşamayabileceğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde bu özelliğin tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağı tarihe ilişkin yeni ayrıntılar belli olacaktır. Fakat tahminlerimiz, önümüzdeki günleri gösteriyor. Yeni WhatsApp güncellemesi hakkında daha fazla detaydan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12S Ultra ve Samsung Galaxy S22 Ultra Karşılaştırması!

>> 5000 TL Altı Fiyat Performans Telefonları: Çabuk Fiyatlar Artmadan!