Yeşil iPhone 13 ve Dahası Geliyor! İşte Detaylar!

Apple’ın 2022 yılındaki ilk etkinliğinin başlamasına artık saatler kaldı. Şimdiden pek çok ürün için sızıntı ve söylenti bilgiler var. Hatta bugün bile yeni sızıntılar yayınlandı. Bunlardan bir tanesi de yeşil renkli iPhone 13 akıllı telefon modeli. İşte detaylar…

Apple, daha önce yaptığı duyurusunda, 8 Mart’ta özel bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurmuştu. Eh, 8 Mart geldi çattı. Bugün firmanın heyecan verici duyurular yapması bekleniyor. Yeni bir iPhone SE modelinden tutun da yeni bir iPad Air tablet modeline kadar pek çok söylenti var. Bunlara şimdi bir de yeşil renkli iPhone 13 modelini ekleyelim isterseniz.

GSM Arena sitesinde yer verilen bilgilere göre Apple, bugün iPhone 13’ün yeşil renk seçeneğini de resmen duyuracak.

Şu an iPhone 13 için ülkemizde teknoloji severlere sunulan renk seçeneklerine baktığımızda, 5 farklı renk görüyoruz. Bunlar: Pembe, mavi, gece yarısı, yıldız ışığı ve kırmızı. Bunlara bir de yeşil renk eklenecek gibi. Telefona ait render görseli de aşağıda görebilirsiniz.

Bu detaylara ek olarak Apple, bu etkinlikte yeni Mac Studio ve 27 inç boyutta yeni ekranını da ilk kez görücüye çıkarabilir.

Yeşil iPhone 13 ve Dahası Geliyor! İşte Detaylar!

iPhone 13 Türkiye fiyatları nasıl?

iPhone 13 ‘ün Türkiye’deki başlangıç fiyatı, 16.299 TL. Bu fiyat, 6.1 inç ekrana sahip telefonun 128GB depolamalı versiyonuna ait. Eğer 256GB versiyonu almak isterseniz, 17.699 TL ödemelisiniz. 512GB’lık modelin fiyatı ise, 20.499 TL. Evet, ekonomik şartları göz önüne alırsak pek de uygun fiyat etiketleri değil doğrusu.

Yeni iPhone SE hakkında eldeki detayları tekrar paylaşmamız gerekirse…

Apple hakkında hazırladığı analizlerle adından söz ettiren Ming-Chi Kuo, yarın tanıtılması muhtemel yeni iPhone SE akıllı telefon modeli için hangi renklerin olacağını ve hangi depolama seçeneklerinin sunulacağını açıkladı. Ünlü analiste göre Apple, yeni telefonu için siyah, beyaz ve kırmızı renk seçeneklerini sunacak. Bu seçenekler arasında özellikle kırmızı rengin dikkat çekmesi bekleniyor..

Son olarak, 5G bağlantı özelliği de bulunacak telefonda A15 Bionic işlemcisinin olması muhtemel.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Açıkçası biz de etkinliği merakla bekliyoruz.

İlgili Haberler:

>> Koronavirüs Yüzünden Toplamda Kaç Kişi Öldü? Önlemler Hâlâ Çok Önemli!